Steven R. McQueen

Steven Chadwick McQueen

7,3
2 985 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steven R. McQueen

Zauważyliście, że Jeremy w 3 serii "Pamiętników..." znacznie zmężniał, chodzi mi o to, że już nie przypomina śmiesznego nastolatka z masą kompleksów. To mi się o wiele bardziej podoba.

YourKillLove

co prawda to prawda, świetnie teraz wygląda ;)

Karo_91

To obejrzyj sobie zdjęcia z kastingu do TVD. Sterczące na wszystkie strony włosy, nieśmiały uśmiech... Słowem- cudny.

xena_4

a jak te zdjęcia znaleźć?

Karo_91

zle sie wyrazilam. Na youtubie sa filmiki z castingu do TVD i tam tez jest fragment ze Stephenem.

xena_4

dzięki ;)

Karo_91

http://www.youtube.com/watch?v=QvQu4Dsz0io&feature=related fragment 2:08

xena_4

dzięki ponownie ;)

YourKillLove

No, ale nadal jest taki słodziak.

YourKillLove

W VD gra dużo młodszego niż jest;]

YourKillLove

W końcu wydoroślał ,ale dla mnie zawsze będzie małym zasmarkanym bratem Eleny <3

olkunka

Włączam sobie ostatnio pierwszy odcinek a PW a tam Jeremy był taki nijaki zasmarkany gnój na haju. Naprawdę zmienił się na lepsze.

TheLejdis

Zrobiłam jak ty :P rzeczywiście ! To super że dają mu więcej do zagrania. W pierwszym sezonie to był tylko brat Eleny ,a teraz ma swoje moce ,fajnie że nie został pominięty ;]

olkunka

Bardzo fajnie ^^ teraz będzie łowcą założę się ,że będą mu podsuwać byle jakie wampiry do zabicia aby zobaczyć tą mapę w całości. Jeremy zabójca!! Tylko Elena będzie drzeć mordę jak się dowie :)

TheLejdis

Drzeć morde xd Pewnie tak ... a on robi to dla nie :D Smutne .. wszystko zawsze dla Eleny ;(

olkunka

No w końcu tylko ona mu została. Co ma chłopak zrobić?

TheLejdis

Ach ... go rozumiem ,ale np: żeby tak jakby Bonnie poświęciła swoją matkę dla Eleny ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones