Susan WardI

Michelle Susan Ward

6,6
299 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Susan Ward

mało znana... moim zdaniem ona nie jest dobrą aktorką

Katherine

czyżby zazdrość biła z twoich ust?
jest niezłą i nawet ładną aktorką... za nim ocenisz
najpierw zobacz jak gra...

SiLBERMOND

Jest sztuczna na maxa- do filmu Krąg wtajemniczonych powiększyła sobie piersi... Mogła zamiast tego iść do szkoły aktorskiej.

Katherine

buahaha niejedna z was chciałaby tak wyglądać...jak ty tę lalke uwazasz za brzydką to kto według ciebie jest ładny? Daruj takie teksty bo panna jest wybitynie ładna...czego nie mozna powiedzieć o jej talencie aktorskim...

Cyg4n

http://www.imdb.com/media/rm3542522624/nm0911861 ktos chciał kiedyś zdjecie sprzed operacji wiec mozecie sobie zobaczyc ;p

Katherine

Ona jest przeurocza i sexy a wy sugerujecie się jej(?!) zdjęciem umieszczonym przez filmweb, którego jedynym celem jest prowokowanie wpisów typu: "ona jest brzydka", "paskudne zdjęcie", "zmieńcie tą fotę", etc. (do tego grona można zaliczyć również bieżący temat)!!!

Bociek_O_le

tdla mnie to jest super sucz :) Chciałabym być taka. Serio

megan1300

ja tez uwazam, ze Susan jest wprost przepiekna!

Katherine

Zazdrość od Ciebie bije... Susan jest śliczna i jest równie dobrą aktorką. Według mnie jej gra równa się jej urodzie, czyli jest naprawdę super, a autorce postu aż piana z buzi leci ;))

użytkownik usunięty
Dziewczynka_bez_zapalek

haha
dokladniee !
dxx
sexi kurnaa babka! dx
i zajebista !
nie ze jakas ja lesbaa ale no sami widzicie dx
hahha

a te co sie ona nie podoba to spoko kurnaaa gusty sąą roznee
ale nie od razu ze okropna !
leczyc sie
bo zazdrosc to okropnaa chorobaa
hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

masz zaburzenia osobowosci ?

krolowa_sniegu_2

jak ja kocham te wasze stałe teksty o zazdrości...

Edson

popieram wszystkich fanów,a co do linku od "mila702_2 " zobaczmy zdjęcie następne,to ciekawe kto przyzna że susan jest brzydką kobietą,jak dla mnie jest jedną z n najpiękniejszych,i nawet jeśli miała operację to nie mogła jej zmienić całkowicie...a największą zaletą susan jest jej spojrzenie,a tego sie nie da zoperować gdyby ktoś nie wiedział...

olala91

była śliczna, ale teraz ledwie ją poznałam tak się zmieniła, obejrzyj jej zdjęcia z tego roku, a ma dopiero 36 lat, ale fakt fajna laska z niej była

Katherine

no, wygląda jak buldog, szczególnie w sunset beach odc 58? jak wrzeszczy 'hes gonna come bach for the jewels, jak to możęliwem zę ben nei wybrał annie, tylko to cos,, plus ZERO TALENTU

Katherine

brzydka to ty musisz byc , po prostu jej zazdroscisz urody , gdybys była ładna to bys wogole nie pisała takich bzdur bo bys miała to gdzies , ale widac ze jednak zazdroscisz tej lalunii urody . Tyle w temacie . Pozdrawiam serdecznie i zycze ładnej buzki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones