Susannah Harker

Susannah M Owens

7,3
692 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Susannah Harker

Kiedy oglądałam "Dumę i uprzedzenie" zauważyłam, że ma bardzo ładny, typowo grecki nos

Aizuz_2

ludzie mówią że jest paskudna, ja uważam że ma po prostu typową angielską urodę oczywiście nie mówię tego w złym kontekście, a w "dumie..." zagrała rewelacyjnie nie wyobrażam sobie lepszej Jane ;)

Aizuz_2

Ma piękne ramiona i szyję, figurą przyćmiewała siostry. To jedna z moich ulubionych postaci z serialu. :)

użytkownik usunięty
mona_4

Ma piękną szyję?? Co jak co ale kark to akurat ma gruby jak koń pociągowy. Właśnie zwróciłam na to szczególną uwagę w "Dumie i uprzedzeniu".Co do figury to w widziałam ją tylko w tym serialu więc się nie wypowiem bo w strojach z "epoki" niewiele było widać poza dekoltem. Z pewnością ma specyficzną urodę ale nie nazwałabym jej brzydką. Wielu osobom może się podobać. Ma przepiękne oczy i zgrabny nos. Mimo wszystko nie chciałabym tak wyglądać.

Jednak jej szyja była smukła. A szyja drugiej ,pięknej' panny Bennet była po prostu krótka. :)

Aizuz_2

szczerze powiem że w dumie uprzedzeniu średnio mi się podobała ale uważam że jest bardzo dobrą aktorką i idealnie pasowała do roli Jane. jak na nią spojrzałam od razu widziałam jej dobroć i delikatność

Aizuz_2

na początku strasznie mi przeszkadzała w dumie i uprzedzeniu, ponieważ ma dosyć charakterystyczną urodę ( jak dla mnie połączenie łagodności i takiego cielęcego wejrzenia- sorki za wyrażenie), ale uważam, że jako Jane była idealna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones