Sybilla Rostek

6,5
138 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sybilla Rostek

może i Sybilla na ten moment nie gra, ale w jest w świetnej formie....wprowadzę ja w świat widza słuchacza , będzie czytać moją poezje...lekarstwo dla duszy..ludzie tego potrzebują..

megakoberka

nie tylko na ten moment nie gra. To jakieś 11 lat

Vaez

Szanowny Panie życie pisze różne scenariusze...na które my niejednokrotnie nie mamy wpływu, są wypadki choroby, 11 lat może mniej...jakie to ma znaczenie..ale jest żyje i się odradza w sposób piękny , a widzowie są nią zachwycenie.. ..już mamy kolejne poważne propozycje wieczorów...ach szkoda , że nie było Pana Panie Vaez na wczoraj szym wieczorze ...wino świece róże i 3 piękne dojrzałe kobiety... a Sybilla najpiękniejsza... Miłego dnia szanowny Panie, pozdrawiam cieplutko

megakoberka

Pani Megakoberko bardzo proszę o kontakt pod e-mail klaudiak4@amorki.pl. To naprawdę dla mnie bardzo ważne.

etiennnette

Pani etiennnette ...Pani Sybilla bardzo Pania pozdrawia cieplutko , otrzyma Pani od niej autograf z dedykacją i przeslemy na Pani adres podany w email.. Sybilka bardzo Pania pozdrawia..teraz szykujemy spektakl w Nowym Saczu i troche jestesmy zagonione.. Spektakl poetycki o tytule " Instrumenty i Ludzie".. Prosze sie uzbroić w cierpliwość do 14 dni postaram sie Pani to wysłac.

użytkownik usunięty
megakoberka

A co znią wogóle się dzieje teraz? że nie gra choruje ?

W tym momencie jeszcze nie gra..ale napisała fantastycznie scenariusze , a teraz w sierpniu jest przeze mnie zaproszona do wzięcia udziału w moim spektaklu poetyckim W spektaklu biorą udział aktorzy no i oczywiście Sybilla. Spektakl odbędzie się w Nowym Sączu. Jeśli jest Pan zainteresowany o szczegółach tego widowiska to proszę pytać .

użytkownik usunięty
megakoberka

macie jej jakies foty ciekawi mnie jak wygląda teraz...

nie znam ..Pana i nie moge udostępniać bez jej zgody..jest piękna... po prostu piekna

użytkownik usunięty
megakoberka

Piękna to w 1998 roku była w Miodowych Latach :D

masz Pan pecha że Pan jej teraz nie widzi..... w realu.. wiem jak wygladała w Miodowych Latach..ale bardziej teraz mi sie podoba....jest delikatna piekna wrażliwą dojrzałą kobieta..i będzie interpretować moje wiersze w doborowym towarzystwie aktorów...

użytkownik usunięty
megakoberka

To chyba twój Guru :D

Ja nie mam Guru..... jestem normalna kobitka

megakoberka

niezła jazda,kto dał się poszątkowo nabrać ręka w góre. Sybillo Czy jak Wolisz Megakobieto. Jesteś mega faktycznie.Wkońcu wielu przychodzi i 100złotych płaci za kilka minut Twej poezji .A biznesmeni Węgier ileż kilometrów jadą

cololo

Nie jestem Sibilla....ale wiem o czym piszesz...i to Cie boli że ktos płaci za jej poezje hehe dobre...a Ty tez płaciłes za jej poezje? Jestes Panie cololo żałosny ,,,, niestety za moja poezje nie chca ..jak narazie płacic...ale dzieki temu wpisowi widze że trafnie napisałam wiersz ...w którym napisałam jak facet potrafi byc beznadziejny Sybilla małymi kroczkami powraca.... w sposób piękny.. daj emaila to ci wysle ...cos fajnego..jestem megakoberka anie megakobieta...pozdrawiam

megakoberka

ktoś tutaj nieżle kręci.ciekawe jaka jest prawda o Pani Sybilli.W każdym razie ja życze jej szczescia i powodzenia.

bulv

zapewne wkrótce się dowiecie..

megakoberka

siedem lat minęło i nie wiemy ...tez uważam ze jesteś Sybillą , ale każdy orze jak może

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones