Świetny aktor,zagrał w wielu kultowych filmach.
W Ranczo,rzekłbym rewelacja,to jest jego rola życia,gra tam,że czekam na ten serial z utęsknieniem i jak go widzę od razu humor się poprawia!
Myśle,że jeszcze zagra w filmie na dużym ekranie świetne role,a na marginesie,prywatnie żadnych skandali,świetny człowiek!!!!
A to w grze aktora filmowego najważniejsze !!!
Niech się te wszystkie serialowe gwiazdorstwo uczy od Maciejki.
I szlag mnie trafia na wpisy typu: grał tylko takie postacie - a co? sam się angażuje, sam wybiera role??? w tej mizerii polskiego kina.
To świadczy tylko o żałosnej indolencji intelektualnej i braku...