Tamsin Greig

Tamsin Margaret Greig

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/110380/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":558,"rate":7.551971326164875,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktorka dubbingowa"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/110380/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":17,"rate":6.882352941176471,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/110380/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":8,"rate":6.875,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,6
558 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tamsin Greig
  • użytkownik usunięty

Przez , nią musiałem dać Black Books 6 , bo gdyby nie sceny z nią i wogle nie było by tej postaci , to 9 bym dał.
    Ps.Zauważcie , że najlepsze sceny i teksty w "Księgarni.................." są wtedy gdy jej nie ma.
    A Bernard i Manny to geniusze :]

• Ja tam dałam najwyższą, jak zresztą wielu produkcjom telewizyjnym, które lubię. Nie wiem, czy to do końca wina Tamsin, chyba miała zagrać takie dziwadło, bo tak było w scenariuszu. Nawet spotkałam w życiu kilka podobnych osób i jej gra nie jest dla mnie taka znowu rażąca. Chociaż zgadzam się, najwyżej oceniłabym Morana, potem Baileya, a Tamsin zjada tu ogony.

• zulia_wedrowniczka Nie zgodziłabym się z tym zjadaniem ogonów. Fran z całej trójki jest postacią najbliższą rzeczywistości i moim zdaniem dzięki temu idealnie bohaterów dopełnia. W wykonaniu Tamsin ma w dodatku sporo uroku :)

• Fran spełnia ważną funkcję w fabule. Bez niej wszystko by sie rozleciało po pierwszym odcinku :). Ta postać zwyczajnie musi tam być aby maly ekosystem księgarni trzymał się kupy :). A Black Books ma u mnie 10/10 mimo ze nie lubiłam ani Fran ani Mannyego. To ze ich nie lubilam nie znaczy że bym ich usunęla, ani że mnie nie bawili :).

• shish_kabob zgadzam się, bez Fran czegoś by brakowało i chociaż Bernard był najlepszy to potrzebował właśnie takich świetnych postaci jako partnerów jak Fran i Manny