Tara FitzgeraldI

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/42064/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":1416,"rate":7.127824858757062,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/42064/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":20,"rate":7.95,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,1
1 416 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tara Fitzgerald
  • W "Grze o tron" wciela się w Selyse Bareatheon, żonę Stannisa. Warto to dodać, bo pojawia się coraz częściej na ekranie a i sama kreacja świetna.

  • LeiaSkywalker O tak. W roli szalonej fanatyczki jest naprawdę świetna. Gdyby Mel kazała jej spalić Shireen w ofierze to zrobiłaby to bez mrugnięcia okiem. Ale w "Grze o tron" ma beznadziejnego stylistę. Piękna kobieta, ale przez kiepską stylizację szybko straciłem wątpliwości dlaczego Stannis nie chce spać z żoną.

  • PaulKellerman To jest taka zdrowo walnięta fanatyczka, w sumie to chyba ona nie chce ze Stannisem spać, bo sobie coś tam w tej chorej głowie uroiła...i te płody w formalinie...ale sama aktorka spisuje się naprawdę świetnie. A stylista robi właśnie to, co do niego należy doskonale, ona akurat ma tak wyglądać.

  • LeiaSkywalker W Legend zdecydowanie inna, też dobra rola. Widziałem ją jeszcze w "Exodusie..." i "System" ("Child 44").

  • PaulKellerman oryginalnie powinna mieć wąs i odstające uszy