Taylor Lautner

Taylor Daniel Lautner

6,9
11 655 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Taylor Lautner

Taylor jest boski. Pomimo tego, iż to jeszcze dzieciak - jest świetny! Ciacho! Jak dla mnie to chyba nr 1. Nie mogę doczekać się kolejnych filmów z jego udziałem. Jest świetnym aktorem. Życzę mu jak najlepiej i czekam z niecierpliwością na dalszy rozwój jego kariery , czego życzę mu z całego serca :) Żeby mu tylko woda sodowa nie uderzyła.

madziago

zgadzam się Taylor jest boski:D jest bardzo utalentowany;D życzę mu jak najlepiej:D nie jest taki dzieciak ma 19 lat:D

madziago

Nie chcę wszczynać kłótni, ale do świetnego aktora to mu daleko.

madziago

Obrzydliwe beztalencie o aparycji młodego prosięcia.

Surine

uff... ile zła i agresji ^^ nie niżcie obrazu fankom pana L. powinniśmy jak to koleżanki ujęły trzymać wszyscy razem kciuki :) ^^

Gagee

Beztalencie .... Wciąż te same miny i oczywiście słynny uśmiech ... Przejrzałam filmy z nim i ... Po prostu beztalencie ...

madziago

Jego talent i uroda powalają.... z załamania. Gorszego aktora jak żyję nie widziałam. I tutaj żadne ćwiczenia u mistrzów aktorstwa mu nie pomogą. Chłopak po prostu nie ma talentu i tyle. A rozpiszczane nastolatki kiedyś dorosną( mam nadzieję) i zobaczą drugą stronę medalu. Jako facet również mi się kompletnie nie podoba. Ten typ określam jako "ronaldowaty" ( od imienia pewnego piłkarza, żeby była jasność ;) - wymuskany, często nasolaryzowany laluś z wyżelowanymi włoskami. Nie mój klimat. Więc choć o gustach się nie dyskutuje, to jego aparycja nie umywa się do wielu męskich gwiazd kina.

lady_emma

słyszałem że o gustach się nie mówi ale to chyba tylko plotki xD ale co ja mogę wiedzieć jestem tylko facetem :D i trafiłem tu zupełnie przypadkiem :-] po prostu kręcą mnie takie kłótnie kobiet :D możne to taki fetysz haha ^^

Gagee

Oby to był Twój jedyny fetysz. ;)

lady_emma

bardzo mało widziałaś w takim razie lady_emma :) bo ja widziałam całą masę gorszych.
Wygląd to już kompletnie kwestia gustu... Dlatego nie będę komentować jak ktoś się napawa, że jest boski.
A w filmach, w których go widziałam wywiązał się z roli. Na komedie mi pasuje :)

madziago

Zgadzam się jest bardzo przystojny ! ciacho bez dwóch zdań ! Z niecierpliwością czekam na film Abduction gdzie Taylor gra główną rolę. Trailer do tego filmu mi się bardzo spodobał

malenstwo_9

zgadzam się z
narysuj_mi_baranka
Surine
basia95balicka
Ten "aktor "to dno...

madziago

dla mnie on jest paskudny, taka krzyżówka filipinczyka z prosiakiem.

krolowa_sniegu_2

A mi się podoba. My nietypowy wygląd i jest dobrym aktorem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones