Taylor Lautner

Taylor Daniel Lautner

6,9
11 648 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Taylor Lautner

Zero talentu, charyzmy i urody. Już chyba nawet Justin Bieber jest lepszy (jego muzyka przynajmniej wpada w ucho). Szkoda mi tylko filmów, w których występuje...

Ewi

Z pierwszą częscią się zgadzam: nie jest to aktor grający na wysokim poziomie...ale jest jeszcze bardzo młody i uważam że należy mu dac szansę..
Ale co do drugiej....Justin Bieber to kolejny cukiereczek w stylu Zaca Efrona,tyle że w branży ,,wokalnej''. Gdyby Jarosłąw Kaczyński zaśpiewał coś w stylu ,,Oh,touch me baby,I need you,I love you so much" a jego głos byś przepuściła przez niezliczoną liczbę ,,mikserów" i innych tego typu rzeczy to byłby murowany hit...;/

pola1212

Prosze sie nie czepiac p.Kaczynskiego :) a Taylor faktycznie nie umie grac, chociaz w ksiezycu sie staral.

mareczekp2

Starał się ale i tak mu nie wychodziło :/
Albo jak oglądałam walentynki to było równie źle ;/

beeti95

Zgadzam się. Nie jest za dobrym aktorem... Strasznie mnie irytuje to jak gra, jak wygląda... Ale może się jeszcze do niego przekonam.
No i wiadomo, jeszcze wszystko przed nim :)

r_x_2

Mi gra Taylora nie przeszkadza, ale też nie jest moim zdaniem szczególnie zachwycająca. Widać, że chłopak się stara, wygląda też nieźle, więc czekam na to, jak dalej potoczą się jego losy. :)

troll_3

A według mnie nie należy go porównywać do jakiegoś dziwnie śpiewającego chłopca ..za którym dzieci się uganiają.

Ewi

Ojej, okropne porównanie. Bieber, zadam podstawowe pytanie - kto to jest? Bo póki co mignął mi tylko na mtv, i wkurzył niezmiernie swoim wyglądem, głosem, stylem muzyki. A więc jak dla mnie masakra. Ale każdy ma inne zdanie. A co do Taylora, no cóż mój ideał pod względem wyglądu. A jego gra po obejrzeniu "Zaćmienia", mnie w 100% przekonała :)

Camilla3

W Zaćmieniu też mi się podobał, chociaż w poprzednich częściach nie bardzo za nim przepadałam.

belladone

Hmm... ciekawi mnie ocenianie umiejętności Taylor'a po występie w 'Valentine's Day'. W sumie ile on tam gra - 5 minut? Powiedział kilka zdań, raz do swojej dziewczyny, raz do kamery - gdzie tu mógł się popisać (lub nie) czymkolwiek ?

Ewi

nadrabia klatą haha XD

użytkownik usunięty
renata2111

jak go widzę mam wrażenie, ze tkos wsadzil mu patyk w tyłek i kazał mówic kwestie ze scenariusza.

Ewi

A co do tego ma Justin Bieber? :| Boże ludzie... myślałam, że już bardziej człowieka załamać nie można. Naprawdę pomyślcie czasem choć trochę zanim coś napiszecie.

kamoaa

Ja go tez jakoś polubić nie moge, nawet nie chodzi o gre ( gra jak gra), ale o to że książkowy Jackob mnie niemiłosiernie wnerwiał.

anulka01

A co ma drukarka Meyer do Lautnera? oO

Ewi

Zgadzam sie w 1000%. Na samą myśl, że 1/3 BD będzie mu poświęcona słabo mi się robi. Nawet nie wiem dokładnie co mnie najbardziej w nim irytuje- chyba wszystko. Miejmy tylko nadzieją, że sie poprawi i wyjdzie na ludzi, bo w przeciwnym wypadku szkoda taśmy marnować...

użytkownik usunięty
Biedroneczka_4

w zacmieniu porownajcie jego gre do gry pattinsona, niebo a ziemia, pattinson gra jak sztywniak zero emocji, za to taylor naprawde sie wyrobil, uwielbiam momemnty z jacobem, musze dodac ze fanka jego urody nie jestem, ale jego gra byla naprawde autentyczna.

Powiedzmy sobie szczerze jego uroda jest po prostu pospolita .! Gra aktorka IMO jest dobra. Nie ma rewelacji ale nie można powiedzieć, że jest jakimś najgorszym aktorem. Co do Bibera to jest totalna poraża wokal i wygląd to chwyt marketingowy. Zobaczymy jak chłopak po mutacji będzie śpiewał...

IMHO

Według mnie przedstawił postać Jacoba tak jak to sobie wyobrazałam czytajac ksiazki. Jest moja ulubiona postacia i ciesze sie, że do tej roli zaangazowali Taylora.

Dokladnie tak samo myśle. ;)

użytkownik usunięty
Ewi

Muzyka Biebera wpada w ucho, taa? O.o

oczywiście że muzyka Biebera wpada w ucho :D muza jest spoko ale wole patrzyć na Taylora niż na Biebera :D

mimi9494

Bieber i muzyka która wpada w ucho? Muza może i tak, ale głos - nie!!!

Ewi

kiepski z niego aktor, i ma twarz jak prosiak ale nadrabia klatą ;p

Ewi

Co to za porównanie?!
Taylor i brak charyzmy?!
Nie oglądało się Zaćmienia chyba.
I nie porównywało z Robem i Kristen...

Parysia

Ewi za to Carl Barat, Julian Casablancas (kto to k... jest!!!!!) i inne "gwiazdy", którym dałaś dyszkę za całokształt śmię sądzić, mimo iż wystąpili dotąd w zaledwie jednym serialu bądź filmie są the best i mają tyyle charyzmy i uroku, a już o talencie nie wspomnę aktorskim!!! Weź dziewczyno idź trollić gdzie indziej!

użytkownik usunięty
Parysia

Parysia chyba oglądasz kiepskie filmy skoro uważasz, ze Taylor ma charyzme. radzę sięgnąć po coś z lepszej półki

. i błagam - nie porównujmy "gwiazd zmierzchu" do "gwiazd zmierzchu", bo nie ma co porownywac. poziom bardzo podobny.

Ewi

Mi tam on nie przeszkadza nie mówię , że gra nie wiadomo jak super bo tak nie jest ale wydaje mi się , że jednak z wyglądu nie jest taki zły mówcie co chcecie ale dużo osób z was pozazdrościłby mu kaloryferku!!

Ewi

zgadzam się 1000000%

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones