Taylor Lautner

Taylor Daniel Lautner

6,9
11 619 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Taylor Lautner

Fajny gej nie ma co . Co wam się podoba w nim ha.Jest brzydki, sztuczny czasami wyjdzie łatwo no ale go zrobią .Ładny to jest Jesse Metcalfe a nie ten cały wasz Taylor

martin8

Teraz to wyjechałeś... Szkoda nerwów...

Kinia36

Hah, zgodze się - Jesse Metcalfe ładniejszy ;)

WrongGirl

Skąd wiesz że to gej, sprawdzałaś ??
Szkoda czasu na takich ludzi. ;//

Aneczkaaaaa

A skąd wiesz że to Nie jest gej? No oczywiście, przecież to niemożliwe, Ty go sobie wykreowałaś w świadomości na ideał i tak musi być, a innych możliwości nawet do siebie nie dopuszczasz..

martin8

taa... typowe dziecko neo z ciebie xD idź sobie gdzieś gdzie tymi tekstami będziesz komuś imponować (lol) na ten przykład może być epuls.pl xD

martin8

wasza głupota doprowadza mnie do straszliwej migreny...
nie rozumiem waszego podniecenia tymi tematami

macie cos przeciw gejom?!
to jest jakiś główny aspekt dyskryminujący?

nie nie...

martin8

Gdyby był taki kiepski jak twierdzisz, specjaliści, którzy dobierają aktorów, nie wybrali by go. A oni chyba znają się na swojej pracy, nie uważasz?
Zresztą, zgadzam sie z wypowiedzią powyżej. Czy w takim przypadku by go to dyskryminowało?
A kiedy ja nie lubię jakiegoś aktora, stwierdzam co mi się nie podoba, a nie wymyślam na niego wyzwiska, po to, by sobie ulżyć. Bez urazy dla autorki, tak po prostu jest.

martin8

NO nie mogę ... Żal mi Ciebie tak szczerze xD Ej no normalnie jak widać, niektórzy po prostu są trochę rypnięci xDD Taylor jest boski.
Coś Ci się trochę pomyliło... Gej - no nie mogę (hahaha) Nie obrażając nikogo, niektórzy są lekko dziwni... no i ciebie też się to tyczy.
A gra bardzo dobrze i w ogóle jest przystojny itd. Szkoda, że u nas nie ma takich przystojniaków ;P
A no i nie masz innych pomysłów na wyzwiska? A nawet jak masz to nie okazuj ich publicznie! ... żal... xD

martin8

To się dopiero nazywa tępota. Nic na niego nie masz to wyzwiesz go od geja,
bo tak najprościej. Tak właśnie zachowują się ludzie zalani zazdrością. Ja
sama jego fanką nie jestem, no ale bez przesady!

martin8

Zgodzę się z "neellaa".
jesteś osobą zazdrosną i sądzisz ze jak napiszesz takie bzdury to ci ulży? Sorry jedynie zdenerwowałeś ludzi będących na forum i może nawet kilku wrogów;//

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones