Ted Levine

Frank Theodore Levine

7,6
12 312 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ted Levine

dla mnie mimo roli "buffalo billa" będzie zawsze porucznikiem z "Monka" on jest tam genialny ,prawie tak samo jak tony shalhoub

szwochert

masz racje, dla mnie też zostanie do konca wyzej wymieniona postacia. Szkoda tylko ze nie wział ze sobą Monka do Wzgórza mają oczy, tam tez był policjantem (pewnie zeby go sakojarzyc z rolą serialu). Napewno było by to ciekawe (zachowanie Monka)

szwochert

Zdegradowałeś go. On w Monku jest kapitanem:)

Mario_Robak

Tak, kapitanem ;)
A dla mnie zawsze będzie Starbuckiem z 'Moby Dicka'. Nigdy potem nie udało mu się przebić tej roli, przynajmniej wg mnie. Był po prostu niesamowity. Sam film jest taki sobie, miło obejrzeć, a mimo to- polecam. Właśnie ze względu na Levine'a.

szwochert

dla mnie na zawsze będzie kapitanem z detektywa Monka i Bufallo Billem z Milczenia owiec, świetny aktor

Anda00

dla mnie tez bedzie kapitanem SFPD :) troche mi go szkoda, ze tak latwo daje sie wplatac tylko w role czarnych charakterow bo rola w Monku udowodnil cos zupelnie innego

Monsieur_Joseph

W "American Gangster" i "Gorączce" grał gliniarzy.

NickError

A dla mnie jest on popieprzonym weteranem z Wietnamu z "Bulleta", bratem tytułowego bohatera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones