Tede

Jacek Maciej Graniecki

3,8
110 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tede

Mnie się wydaje że pan tede nie szanuje swoich fanów i ludzi którzy kupuja jego albumy legalnie .On tak normalnie da zrobic fanom swoim ze soba zdjecie albo da autograf na płycie ? Albo jego wypowiedzi co są na you tubie dotyczace fanów ludzi co słuchaja jego płyt albo przychodza na jego koncerty. Sam stwierdził że jego fani to debile do których nie dociera inny przekaz jak ten który soba reprezentuje ,że nie robi rapu z przekazem i dajacego do myslenia bo jego słuchacze by tego nie zrozumieli albo by nie umieli rozkminic co tede miał na myśli .Co dalej tede sam też nagrał taki kawałek o swoich fanach że co tak się gapicie na mnie jak ide albo co tak się ogladasz za mna ? Ok slawa bywa uciążliwa ale on nie szanuje nijak swoich fanów.Nawet pamiętam jak było nagranie jak podpisywal płyty jakas dziewczynka podeszła do niego mówi siemasz tede a on ja przedrzeznia i powtarza po niej to samo.Było też nagranie jak wysmiewal fana co chciał sobie z nim zrobic zdjecie .No ale po co ci fotka ze mna ? No bo jestem twoim fanem. No a wiesz jaki ostatnio album chociaż wydałem ? No cos tam koles się pomylił a tede czlowieku ja wczoraj nowy album wydałem .Coś tam że on słucha go na you tubie czy cos to tede to sobie zrób zdjecie z you tuba czy cos .Ale on ma te akcje jak miał beff z peja to podpisywał albumy co wydał je rychu peja .Albo wyśmiewa takiego chłopaka kule co sobie piosenki swoje rapowe wstawial na you tuba a tede niby lepszy .Tede tak szanuje fanów co kupuja jego płyty co płaca za koncerty że nawet laske zrobi że wam autograf da na płycie albo że wam pozwoli ze soba zrobic sobie fotke.

użytkownik usunięty

Jak miał beff z peja to jego argumenty na rycha były takie : No bo rychu nie ma prawa jazdy i nie był w wojsku no bo ktoś musi go wozic i sam nie jeździ autem bo jest psychicznie chory. No ludzie i to jest atak na peje diss i jego beff jacka granieckiego matko xd
Nie no pezeta też podobno pokonał tylko mu mikrofon zabierał jak była bitwa w płocku żeby pezet mu za ostro nie pojechał .Eldo ok na freestyle jest słaby i cienki ale jest inteligentny i madry .A Tede to co nagrywa takie albumy bo jego fani tylko taki przekaz zrozumieja o furach o ubraniach o laskach w klubie i o jaraniu zioła .Brawa za szczerosc wypowiedzi .Dobrze że mam tylko album jego sport z kolekcji na 10 polskiego hip hopu i album warszawskiego deszczu nastukawszy bo żal wspierac go nawet fiansowo .
Serio nigdy bym nie kupił jego albumu orginalnego a przestałem ściagac bo jednak nie ma czego słuchac nawet .

A jak miał nazwać Peje normalnym? Przecież ten idiota kazał pobić tłumowi jakiegoś dzieciaka, a to, że tylko TEDE zareagował to ..

Grzegorz301

Nie słucham tedego i Peji!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones