The Beatles

9,5
59 ocen występów osoby
powrót do forum osoby The Beatles

Na jakimś blogu przeczytałam- ,,Jonas Brothers lepsi od The Beatles''!!!

Już sama nie wiem, denerwować się, śmiać czy płakać?

rokka_onet_pl

hej, też to czytałam, ale wiesz, warto się tym przejmować? jeśli byliby lepsi -ciężko uwierzyć- ale.. cieszyłabym się (że muzyka jednak nie upada a wręcz przeciwnie). Problem w tym, że nie są lepsi a co więcej daaaleko im do The Beatles... Mało o nich wiem, ale słyszałam parę kawałków , robią jakieś covery The Beatles (hello goodbye, hey jude...), hmm. No ale wg mnie są sztuczni, kreowani przez media na jakieś niewiadomo co, Trzy chodzące talenty, a tak naprawdę... Nie robią NIC NOWEGO są po prostu kolejnym boysbandem jakich wiele, naprawdę, (no takie jest moje zdanie) zwykłe głosy... dobrze znane dźwięki... Tyle tylko że mają niezłą reklamę, "Nowi The Beatles" itp...

number_nine

kiedyś pewnie bym się wkurzała, teraz pozostaje się śmiać ;) nie widzę w nich nic oryginalnego albo przynajmniej takiego, co by mnie do nich przyciągnęło i zatrzymało nieco dłużej.
pozdrawiam.

rokka_onet_pl

Nie ma lepszych o Beatlesów i nie będzie, nigdy! ; )

użytkownik usunięty
WholeLottaLove

Kto to Jonas Brothers ?

Beatlesi forever !

Zgadzam się :-) Żal mi takich ludzi co wypisują takie głupoty na blogach. Jonas Brother nie są godni lizać butów beatlesów , nie mówiąc żeby ich z cudowną czwórką porównać ...

Lavendery

ZAYEBAĆ TYM BLUŹNIERCOM

rokka_onet_pl

ba, tu cię zaskoczę, bo oni sami (!!!) tak o sobie twierdzą. niedawno na tvp1 leciał o nich film dokumentalny w którym była pokazana scena tłumów fanek pod balkonem ich hotelu, na co jeden z nich skomentował "jesteśmy nowymi Beatlesami", myślałam, że wyjdę z siebie i stanę obok.

dla tych, którzy nie wiedzą kim są "dżonasi" - wytwór disneya (walt disney w grobie by się przewrócił gdyby się o nich dowiedział) stworzony na potrzeby dziesięciolatek które uwielbiają ich słit imidż, czyli: białe kombinezonki, śpiew wokalisty-kastraty i wręcz MILIONY: piórników, długopisów, kredek, plecaków, torebek, ubrań sygnowanych ich podobizną. wiem co mówię - wstyd się przyznać, ale mam w rodzinie fankę...

louisvuitton

Wg mnie to po prostu śmieszne. Czyżby oni mieli... trochę zbyt wysokie mniemanie o sobie? Na to wygląda, chociaż coś ostatnio nic wielkiego nie nagrali, coś ich w radiu nie słyszę... A Beatlesów owszem.

AnnaCleves

Ja radzę zachować dystans do takich newsów, ponieważ i tak są idiotyczne i należy tylko się z tego śmiać..Choć muszę przyznać, że i tak mnie trafia szlag kiedy czytam podobne brednie. Nawet nie wiedziałam co to za zespół ale moja 9letnia córeczka mnie uświadomiła:) The Beatles był zespołem kultowym i jeśli ktoś twierdzi, że Ci, Jonas Brothers, są lepsi to mogę tylko usprawiedliwić to tym, że te oceny wystawiają małolaty dla których alfą i omegą jest disneyowskie twory muzyko podobne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones