Tokio Hotel

powrót do forum osoby Tokio Hotel

Tak się powinien nazywać ten zespół. Mają tyle wspólnego z rockiem co Justin Bimber z hip-hopem i r&b. Dzięki i tyle chciałem powiedzieć.

Kamilos1992

A ty masz mózg w dupie czy w głowie? człowieku czego wy od nich chcecie? Zazdrość? że oni osiągneli sukces a ty Chu..a? Wiesz coś o nich wg pajacu? bo pierd..sz jak poparzony.....

sabina_s13

Nie wiem czego im mam zazdrościć ? Tego że są pedałami ? Nie, ja im niczego nie zazdroszczę. Ich muzyka jest denna, pusta i prymitywna. Lansuje dzieciom mózgi. Tokio Hotel to takie same gówno co Justin Bieber. Takich jak oni trzeba tępić za pedalstwo i ogłupianie dzieci. Taka jest prawda drogie dziecko.

Kamilos1992

Zapamiętaj sobie pacanie nikt ci nie każe słuchać TH ani oglądać ich w TV, gazetach, INTERNECIE Nie wiem ty po prostu jesteś zbyt głupi żeby cię urazić to nie ma sensu wrzut na du... społeczeństwa który urodził się tylko po to żeby ludzi wnerwiać bo TH tamto bo Bill taki i owaki to jest tylko kwestia chęci, obojętności, lekceważenia wiesz? skoro coś mi nie pasuje to omijam to szerokim łukiem. Gdybyś tylko chciał to byś dał sobie spokój i nie oglądał ani nie słuchał jego i ogółem TH aleee nie ty na odwrót musisz co nie? to nie że oni cię wpieniają ty po prostu tego chcesz żeby nie wiem co. Skąd ty wiesz że oni są ped...? hym? skąd? skąd? to że Bill nosi make-up to nic nie znaczy wiesz? Masz swoje zespoły i swój świat? to po chu.. się pchasz na krzywy ryj do naszego? wiedząc dobrze że tu nie pasujesz czy jesteś aż tak tępy Doktorku? nie mam zamiaru dłużej się nad tobą pastwić chłopie bo widzę że nie ogarniasz i w ogóle to jak grochem o ścianę ale nie że ty ułomny jesteś ty po prostu nie chcesz nie ma w tobie krzty szacunku, tolerancji, dystansu nic! nienawiść do TH obrałeś sobie za punkt honoru a szkoda bo krytykować można na poziomie.

P.S a tak w ogóle to po co krytykować coś skoro nawet tzw. ofiara Bill i TH nie przeczytają tego bo oni "Nicht Verstehe? po Polsku :D a Fani z Polski mają was "Anty Fanów" za powietrze heh w zabawnym świecie żyjemy :D

sabina_s13

Co ty porównujesz TH do Biebera? Chłopie jemu do nich jeszcze hohoho wiesz coś o TH czy tak pierd.. bo wpienia cię wygląd zespołu? Oni grają ze sobą już od 2001 jako TH od 2005 przesłuchałeś ich płyt? bo wydali razem z reedycją i anglojęzyczną wersją pierwszej i drugiej płyty = 6 albumów w ciągu 5 lat a każdy z nich jest wyjątkowa już nie liczę płyt z koncertów, osiągnęli więcej w ciągu tych 5 lat niż jaki kolwiek inny zespół przez całą swoją karierę. a tak w ogóle to mam dzieciaku 20 lat (Piszę z konta kumpeli) a ty? 18? 19? chyba 19 co nie? każdy ma inny gust jeden słucha Feela, Biebera, metallici no a ja na ten przykład Tokio Hotel i co? zakaz mi dajesz na słuchanie TH? pocałuj mnie w tyłeczek pajacu te twoje wypociny i ta żółć jest tak samo pusta jak i ty skończyłem Proste jak ty...

Kamilos1992

Fajne pedały, jeden się z Heidi Klum ożenił :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones