Tom Sturridge

Thomas Sidney Jerome Sturridge

7,8
4 577 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Sturridge

Właśnie skończyłam oglądać "Waiting for Forever" i musze przyznać ze w yum filmie jest rewelacyjny. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Nie spodziewałam się że jest taki dobry. Polecam film. A On zapowiada się na superowego aktora, tylko niech rezyserzy dadza mu szanse na pokazanie swojego talentu.

niunnka

zgadzam sie w 100% :)

nunax4

Mam nadzieję że Tom z rozwagą będzie przyjmował rolę i wykorzysta cały swój potencjał jak najlepiej!

askaeddie

dokladnie swietnie wcielil sie w ta role,film super fajne zakonczenie nie konczy sie pocalunkiem jak wszystkie

smila

właśnie oczekiwałam pocałunku... no cóż..

elciasek4

Świetnie zagrał. Dla mnie też jest wielkim odkryciem : )

niunnka

Według mnie grał jak przyćpany porównał bym go trochę do Pattinsona on też ma taki styl/manierę nie wiem jak to nazwać.

niunnka

zgadzam się, świetnie zagrał. kiedy płakał i było widać w jego oczach rozpacz dosłownie nie mogłam powstrzymać łez. cieszę się, że ten film dobrze się skończył, chodź nie lubię happy endów. :)

niunnka

swietnym jest aktorem. potrafi wczuc sie w role co jest najwazniejsze. wlasnie przed chwila skonczylam ogladac "waiting for forever" i jestem nim po prostu zachwycona. widze ze coraz wiecej ma propozycji do filmow, mozliwe ze jego kariera nabierze tempa i bedzie znanym aktorem ;)

użytkownik usunięty
niunnka

Rewelacyjny? Okropnie zagral w tym filmie, wręcz go zepsuł.

niunnka

on jest boooskii!!! <3 też obejrzałam ten film, patrząc na niego miałam ochotę się rzucić na ekran! xD

iiizusiekkk

jego gra w waiting for forever jest identyczna jak w on the road... chyba nie gra, a jest sobą, to nie jest aktorstwo

Rinaaa

własnie jak jest sobą to nawet lepiej , a w the road jest calkiem innym czlowiekiem by the way... Jest rewelacyjnym aktorem i jak dla mnie jednym z najprzystojniejszych , gdyby nie on , czekajac na wiecznosc straciloby swoj urok . W koncu to mezczyzna yl pokrzywdzony w filmie, Prześwietny jest .

niunnka

Jestem właśnie po seansie "Waiting for Forever" i muszę się zgodzić z większością opinii, wypadł rewelacyjnie.
@Hitman21 Muszę się zgodzić, jeśli chodzi o porównanie z Pattinsonem, momentami przybierał identyczny wyraz twarzy/spojrzenie... Nie wiem, czy to kwestia fizycznego podobieństwa (nie jest jakieś uderzające), czy maniery... No ale ogólnie grał inaczej. Nie jak "przyćpany", tylko nieco oderwany od rzeczywistości - bo taką właśnie miał rolę. :)

niunnka

A ja właśnie przed momentem obejrzałam "Effie Grey" i jestem pod wrażeniem jego niesamowicie romantycznego typu urody, miażdży gość, jest mega :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones