Tomasz Oświeciński

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/1584736/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":17011,"rate":6.770854153194992,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/1584736/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":341,"rate":3.967741935483871,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/1584736/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":94,"rate":5.787234042553192,"desc":"oceny","profession":"występów osoby"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktor dubbingowy"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/1584736/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":19,"rate":2.789473684210526,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
6,8
17 011 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Oświeciński
  • Rewelacyjna gra w pitbullu! Mój faworyt całego filmu :)

• dzaasta1946 Dokładnie tak, Strachu rozwala system w tym filmie:)

• Mims Zgadzam się w 100%

• dzaasta1946 ba, nawet stwierdzę że ukradł cały film swoją rolą :D

• paulo30 Rola życia! :D

• dzaasta1946 dokladnie ukradl film:) jego bluzgi mi kompletnie nie przeszkadzaja w przeciwienstwie do tej co grala ja ostaszewska. najlepsze bylo jak z tymi butami poszedl no jeb..em:)

• dzaasta1946 Genialne było z tym Zbigniewem :D.

• dzaasta1946 Przecież to spejson :-)

• użytkownik usunięty

dzaasta1946 Zabawne było kilka scen:
    1-a Pałka Marcin w której gra drużynie czy jakoś tak,a ten mina jakby zadał bardzo trudne pytanie
    2-jak nawija o 15 lat za jedno zabójstwo i nie rozumie że i tak ma dożywocie.
    3-W sklepie dostaje dobre buty a wyzywa ekspedientkę od najgorszych
    4-scena Zbyszek i Zbigniew
    5-Jak katował tego Kibica Lecha
    6-Nie wiedział ilu zawodników jest w drużynie
    7-Mdlał na widok krwi
    I jeszcze kilka scen by się nadało.

• dzaasta1946 A mnie wkur..li bo naśmiewają się w tym filmie z koksów. Ciągną dalej fałszywy stereotyp że koksy to ćwierć mózgi.

• marcino241984 Bo w większości tak jest.Stereotypy nie biorą się znikąd.Lwia część "koksów" to takie właśnie ćwierć mózgi, bo nikt o zdrowych zmysłach i IQ powyżej 70, nie bierze jakiegoś farmakologicznego gówna, aby zwiększyć masę mięśniową i obwód w łapie.Oczywiście nie mówię, że to norma, bo trafiają się i normalni.Sam znam takich, ale nigdy nie nazwałbym ich koksami, a raczej amatorami siłki.Podstawa to mieć dystans - po tym można poznać, czy delikwent to stereotypowy koksu, czy normalny typ z dużą łapą.Jeśli ktoś spina du*ę, ma w niej kija i bierze to na poważnie, to sam udowadnia, że te stereotypy to jednak prawda.

• Savathus666 w du.ie byłeś ch.ja widziałeś. jak nie masz o czymś pojęcia to się nie wypowiadaj, bo tak właśnie powstają stereotypy.

• bitzgrzyt1 Ty właśnie pokazałeś jak powstaje stereotyp.

• JohnnyRyper coś we mnie pękło widząc kolejnego laika, który myśli, że jak coś mu się wydaje to jest prawdą i, jak nie wiem to się wypowiem. A mięśnie to rosną od zastrzyków, a dzieci przynoszą bociany. I nie bede uprawiał sportu bo nie łykam tych "steryduf"

• marcino241984 >fałszywy stereotyp
    xD

• Jam_Jest_Masakrejszyn >strzałka memiczna
    nie życzę tego

• marcino241984 Przeciez tak jest.

• dzaasta1946 a mogę trening dokończyć? ha

• dzaasta1946 Ta rola była dla niego wręcz stworzona i dzięki temu powstała niezapomniana kreacja. Szkoda że on już tego raczej nigdy nie tego podbije i juz na zawsze zostanie 'Strachem'. Nie jest na tyle dobrym aktorem wg mnie żeby się "odszufladkować" Ale jako Strachu podkreślam jeszcze raz - typ jest genialny ; )

• mordarg "Nie jest na tyle dobrym aktorem wg mnie żeby się "odszufladkować" "

Nie no rozwaliłeś mnie tym:) Przecież ten gość nie jest W OGÓLE aktorem, no chyba że dla Ciebie nim jest:)

• raf_filmweb Jest, Jest po prostu chu*owym aktorem ;)

• mordarg Nie, nie jest aktorem. To raczej statysta i zapchajdziura:)

• raf_filmweb "Aktor (łac. āctor, od agere „działać”) – osoba odgrywająca za pomocą szczególnego zachowania, technik cielesnych i głosowych rolę w teatrze lub w filmie. Od zwykłego człowieka odróżnia go ze strony samego aktora świadomość gry, ze strony widzów – szczególny sposób traktowania osoby jako aktora. Wobec widza istnieje na sposób dwoisty, jako odtwarzana postać, w którą się tymczasowo wciela, i zarazem jako żywy człowiek, posiadający własną rzeczywistą tożsamość i biografię[1]."

Skoro zagrał w kilku filmach to jest i kropka. Co do jakości odgrywanych przez niego ról można się spierac ale nie co do faktu że jest aktorem. I jak masz zamiar mi tu pisać w celu kłócenia się że NIE jest bo Ty tak uważasz to daj se spokój

• mordarg No dobra dobra, już się tak nie spinaj:) Dla Ciebie kark Oświeciński jest aktorem, dla mnie nie. Rozumiem, że Mroczków, Cichopków i im podobnych też nazwiesz aktorami?
    Masz rację. Chyba rzeczywiście dam sobie spokój z dalszą dyskusją na ten temat:)