Tommy Lee Jones

8,1
40 782 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tommy Lee Jones

Jak tomi li dżons w Ściganym.

Bullterier matole...

perun_6

W szkole też taki bystry byłeś?

Soosom

Nie pamiętam, dawno to było. Moje dzieci dobrze się uczą.

perun_6

Pojechałeś teraz równo po suficie

DreamTheater

Oo i odezwał się jakiś świeżak, który wskoczył tydzień temu na filmweb i będzie mnie tu strofował.

perun_6

To ty nie wiesz że swiezaki najlepiej strofują ? Szczegolnie pyskatych najlepiej strofują. Skoro poczuleś się tak to znaczy że dotarło. Od zadawania pytań jestem ja gąsko.

DreamTheater

Szczerze, to nie wiem o co walczysz. Jak Ci to sprawia radochę, to rób to dalej.

perun_6

Zdobyleś się na wytworność więc i ja wytwornie odpowiem. Jak widzisz nazwaleś użytkownika tego forum m a t o ł e m
Użytkownika który swojego komentarza nie kierował do ciebie ani w niczym nie uwlaczył twej godności
Mimo to w swoim komentarzu krótkim obrazileś forumowicza.
To raz.
Moja odpowiedź. jak mnie zatytulowales swiezaka,naruszyła twe stare forumowskie filmwebowskie ego bo jak 10. dniowy swieżak na tym forum może mieć czelność odpowiedzieć na twój komentarz czyli strofowac cię.
Więc skoro już spotkaleś na swej drodze swieżaka zamiast jako gospodarz wręcz, przywitać mnie nawet sympatycznie postanowiłeś od razu wskazać mi moje miejsce w szeregu.
Nie ujmuje ci twego zacnego stażu na tym forum, jesteś bardzo mądrym forumowiczem który ma prawo jednego nazwać matołem drugiego puścić do kąta. Naprawdę widzę twoją moc i jest to moc gąski ale zawsze.
C D N

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones