Tommy Lee Jones

8,1
40 782 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tommy Lee Jones

Niektóre jego role stały się już wręcz kultowe. Dla mnie najlepszy był w Ściganym!

Demerez

Dla mnie jednak w "Pomiędzy niebem a ziemią", ale w "Ściganym" i innych filmach też świetny oczywiście. Dla mnie brak u niego słabych ról, ale brak też jakiejś jednej (czy 2-3 jak czasem bywa) najgenialniejszej, odbiegającej od reszty bardzo dobrych. Tu zapewne fan/ka, ale mam nadzieję, że się nie obrazi o ten komentarz.

MarcoK

Masz rację, trudno wybrać jedną najlepszą rolę, ale np dla mnie ta w Ściganym jest chyba jego najbardziej spektakularną

Demerez

Chyba też najbardziej znaną

MarcoK

To fakt

Demerez

Może się mylę, ale chyba dopiero po "Ściganym" zdobył popularność, czyli dość późno, patrząc na rok urodzenia. Jakoś nie przypominam go sobie z wcześniejszych filmów.

lachus77

Fakt, Ścigany i świetna rola w Liberatorze, potem poszło już z górki:)

Demerez

USA najlepsze filmy produkuje! A simian raticus nie żyje! Braindead i Toxic Avenger oraz Evil Dead und Deadly Prey and Terminator 2? And the winner is Leatherface! Matrix generation?

atari799927176virgin

Hm, thanx for answer, but i don`t understand exactly what`s do You want to tell me...

Demerez

Bo to kultowa rola!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones