Václav Havel

8,6
8 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Václav Havel

Widzę tu pewną niekonsekwencje administratorów filmwebu.

qgrudziaz

Na Filmwebie wszystkie osoby są ukazane jako postacie filmowe, ewentualnie jako postaci w materiałach archiwalnych (np. przy dokumentach).
Dużym mankamentem jest natomiast to, że przy wielu postaciach historycznych brakuje pełnych informacji o nich (tylko trzeba dowiadywać się z Ciekawostek).

urodzonywmarcu89

Nie o to mi chodzi. Przy Tusku, Kaczyńskim czy Obamie nie możesz wystawić oceny. Przy nim możesz.

użytkownik usunięty
qgrudziaz

Przy nim można, bo Havel był nie tylko politykiem, ale i reżyserem, scenarzystą i dramaturgiem. Ludzie oceniają go raczej za jego działalność w świecie sztuki, a nie za to, jakim był politykiem. Przynajmniej ja w to wierzę. Tusk czy Kaczyńscy to politycy, którzy w filmach pojawiali się tylko jako oni sami. No, nie licząc epizodu w 'O dwóch takich...', ale z drugiej strony Kaczyński nie był profesjonalnym aktorem. A brak możliwości wystawienia komentarza na jego stronie, jest dobrym pomysłem. Myślę, że sam wiesz, jakie komentarze by tam przeważały.
Aczkolwiek niekonsekwencja jest tu widoczna, bo takiego Romana Giertycha oceniać (ale komentować już nie - i dobrze!) już można.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones