Valter Skarsgård

6,6
303 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Valter Skarsgård

Może ktoś wstawi na filmwebie ten film bo już jest dostępny i to z lektorem.

Ricky79

Rzeczywiście jest dostępny do obejrzenia w sieci.

Produkcja półamatorska, polski lektor i tłumaczenie też półprofesjonalne.

3/10

Wujek_Sylwek

A ja uważam, że ten film jest bardzo ważny, bo zwraca uwagę na patologiczne zjawiska związane z funkcjonowaniem wirtualnego świata, socmediów i choroby, która toczy od środka to społeczeństwo. Niby dla każdego oczywiste, a jednak bardzo potrzebne. Film może arcydziełem nie jest, ale tej niewygodnej tematyki hollywoodzkie produkcje nie poruszają, bo przecież na tym głównie bazują.

Stefan_Zyskowski

Ja się z powyższym w zasadzie zgadzam. Moja ocena dotyczy rzemiosła filmowego a nie przesłania dla widowni. Tylko przez to słabe rzemiosło ciężko się ogląda ten film. Mając taka tanią i niewprawioną obsadę aktorów mogli by popróbować zrobić więcej ujęć aż wyjdzie im coś bardziej przekonującego.

To samo dotyczy oprawy grafiki komputerowej.

Film na prawdę sprawia wrażenie nakręconego za darmo z ekipą opłacaną środkami odurzającymi.

Wujek_Sylwek

Tutaj tez się calkowicie zgzdzam, bo warsztatowo ten film to zwykła fuszerka. Rzeczywiście sprawia wrażenie zrobionego "na kolanie"

Ricky79

Właśnie film już dostępny do obejrzenia,a na FW brak go ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones