Vanessa Ferlito

7,2
2 440 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vanessa Ferlito

Jest potwornie brzydka...Wygląda jak maska, jakiś chcirurg musiał się pomylić :( I jeszcze - jak okazało się w Death Proof - gruba :( BLEEEEE

lukasbo

I z tego powodu dałeś jej 1?

Ktos_tam

Nie, z tego powodu dałem jej 2, 0 dałem jej za aktorstwo... Średnia wyszła 1 ;))

lukasbo

A jakie filmy z nią oglądałeś, jeśli mogę wiedzieć?

Ktos_tam

Jak musisz to możesz ;) Filomografii to ona pewnie powalającej nie ma :))
Widziałem: CSI, 25-tą godzinę, Zawód zabójca i oczywiście Grindhouse...

lukasbo

Tylko sobie nie pomyśl że jestem jej "fanką" (jak ja nie lubię tego słowa), ale przynajmniej na mocną dwóje zasługuje;)

lukasbo

"I jeszcze - jak okazało się w Death Proof - gruba"
piszesz tak, jakby miała ze 20 kilo nadwagi a tymczasem mozna powiedziec ze ma tzw. kobiece krąglosci.
mozna to tez oczywiście nazwac dużym tyłkiem ale niektorzy faceci to lubia i mysle ze wielu powiedzialoby ze ma swietne cialo.
a poza wszystkim to sama osobiście doceniam to, że najwyraźniej nie ma ona obsesji na swoim punkcie żeby wyglądać jak tyczka i nie boi sie włożyc szortow mimo tych krągłosci - powinno byc więcej takich kobiet wśród aktorek

amorepomidore

Hmmmm.... nie ma obsesji ? T odlaczego operowala twarz ? ;)

lukasbo

Ja pierdziele facio skąd ty takie newsy bierzesz uj ci do tego czy się operowała czy nie a krągłości ma naprawdę spoko jest za co złapać i się człowiek o kości nie poobija. jak dla mnie całkiem ładna babka no i niema co gorące wargi mam nadzieje że naturel

amorepomidore

Nie wciągaj w to Michaela Jacksona,to najpiekniejszy facet na ziemi:) nie porownoj go do jakiegos paszczura!!!OK?!!

AnnKristin

hehehe jeszcze chwilkę i będzie można pograć w brukselkę czy tam brokułkę (kto filmy ogląda ten wie o czym mowa :D )

amorepomidore

Zobaczyłam jej tyłeczek w Death Proof, ma najładniejsze siedzenie jakie
widziałam w życiu, i te nóżki... Gdzie ona jest gruba?! O_o Jej pupa jest
hipnotyzująco piękna!

Yona

Tak czytam i czytam o tym że jest gruba i próbuję zrozumieć czy wy tak na serio, czy to marna prowokacja ?
Rzeczywiście, nie jest jakaś wybitnie chuda , ale ludzie. Ciało moim zdaniem ma boskie. Czy wszystkie aktorki muszą wyglądać tak samo ?

amorepomidore

Może i niektórym się podoba jak niema jakieś zgrabnej w pobliżu :)
Niestety jak widziałam ją w Grindhouse to przy Sydney Poitier która jest szczupła, zgrabna, wysoka( 180) Vanessa wyglądała jak karakan.

lukasbo

jeśli chodzi o twarz to fakt, haha jest okropna. obejrzałam z nią Zawód zabójca i serio nie podobała mi się jej rola tam.. w dużej mierze przez twarz, a film obejrzałam ze względu na Helen Mirren :)
co do jej tuszy. Jaka gruba?? wgl gdzie ty masz oczy o. O a co ma wyglądać jak anorektyczka? wieszak na ubrania? serio jest niewielki odsetek ludzi, który to lubi a i też wątpię, że facet by wybrał taką karykaturę niż kobietę o odpowiednich krągłościach.
Jak nie wiesz jak gruba osoba wygląda to wpisz sobie w google.
zresztą sam na pewno nie jesteś idealny i teraz sero chamsko hejcisz pisząc, że jest gruba bo ma piękną i zgrabną figurę.

AktorkaDD

a laski o lepszej figurze pewnie i tak znająć życie szybko nie znajdziesz bo tacy hejterzy często samy by chcieli a hejcą ;)

użytkownik usunięty
lukasbo

a gdzie ona jest niby gruba?
w death proof wyglądała najsexowniej z wszytkich aktorek
może peedały nie powinni oceniać fizjonomi kobiet tylko mietka z pod sklepu?

lukasbo

Dokładnie, a chodzą podejrzenia że to jest facet

lukasbo

Musisz mieć naprawdę nas*ane we łbie jeśli uważasz, że jest gruba...

lukasbo

Ta Pani była w 3. miesiącu ciąży :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones