Vanessa Hudgens

Vanessa Anne Hudgens

7,4
11 970 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vanessa Hudgens

Widział ktoś? Według mnie Vanessa jako Rizzo pokazała na co ją naprawdę stać. Wypadła świetnie nie tylko aktorsko, ale również wokalnie. Jej wykonanie "There are worst things" było wspaniałe, emocjonalne. Rola jakby pisana dla niej. Bardzo się cieszę, że tam wystąpiła. Polecam.

majka92

Bardzo podobna do oryginalnej Rizzo (Stockard Channing), z pazurem! Całe nagranie Grease Live- mega wyzwanie, bardzo dopracowane i świetnie że powstała "odświeżona" wersja, ale nic nie przebije oryginalnego "Grease", ani "Grease 2" moim zdaniem ;)

majka92

Była absolutnie doskonała, to muszę przyznać. Idealny casting gdzie aktorka wydaje się być w 100% postacią, którą gra. Co mnie najbardziej uderzyło - ani na moment nie wychodziła z roli, nawet gdy na pierwszym planie byli inni, a ona gdzieś w tle, ciągle była Rizzo. Wokalnie również pierwsza klasa. Uznanie tym większe dla niej, patrząc na to że to występ dzień po śmierci jej ojca. Pełen profesjonalizm i znakomity efekt.

Metropholis

Zgadzam się w 100 procentach ;)

majka92

Ej powie mi ktoś dlaczego nikt nie dodał tego filmu na filmweb.

perlich348

Bo to nie film tylko show telewizyjne. W sensie musical na żywo w telewizji. Filmweb nie ma takich w bazie niestety :p

majka92

Widziałem i podziwiam...
Po prostu urodzona Rizzo! Zmieniłem zdanie o Hudgens, pokazała, że potrafi.

majka92

Nie wiem, czy wyobrażam sobie kogoś, kto mógłby jeszcze gorzej zagrać Rizoo i być na ekranie bardziej denny, niż ona. Zepsuła mi całe wrażenie i automatycznie notowania "Grease:Live" przez jej beztalencie poleciały w dół. Chyba najgorsza rola w całym "Grease:Live", chociaż nikt tam nie powalał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones