Vanessa WilliamsV

Vanessa Lynn Williams

7,2
1 844 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vanessa Williams

Ona faktycznie jest "ciemnoskóra" jak piszą na wikipedii? Bo dla mnie to faktycznie jest troszkę ciemniejsza, ale innych cech negroidalnych to nie mogę się doszukać ... czy tylko ja jestem daltonistką czy ktoś też ma problem z "klasyfikacją kolorystyczną"?:)

Forgetminot

Tez się zastanawiałam - w ogóle bym nie pomyślała, ale w gotowych raz wspomniala coś że jest czarnoskóra, i sprawdziłam. Jest po prostu jedna rzecz która kompletnie nie pasuje - oczy. Ma niebieskie, a nie widziałam chyba murzyna z niebieskimi oczami. Jest bardziej mulatką, niż murzynką. W ogóle w Gotowych myślałam, że ta jej opalenizna jest sztuczna, że ona ma być zrobiona na taką lalę, ale jednak okazuje się że nie. Po prostu do tyvch oczu ta opalenizna jej wyglada nienaturalnie, i dlatego nikt nie kojarzy ją z murzynką.

list_do_che

Nawet do mulatki jej wiele brakuje, bardziej wygląda na Latynoskę, więc twierdzenie, że była pierwszą czarnoskórą miss, jest po prostu śmieszne.

Carlito78

Pewnie ma mieszane korzenie. Mysle, ze wsrod jej przodkow jakies biale larwiaki tez sie mogly zaplatac. Zasadniczo dziewczyny z mieszanych zwiazkow sa ladne, na swoj sposob egzotyczne pod wzgledem urody.

per333

Na Ethnicity of Celebs | EthniCelebs.com

piszą:
Ethnicity: African-American, along with some English and Welsh, possibly Native American

Forgetminot

A dla mnie na pierwszy rzut oka widać, że ma murzyńskie korzenie. Stawiałabym, że jest dzieckiem mulata i białej kobiety (ewentualnie na odwrót).

Forgetminot

Jest córką mulata i czarnoskórej kobiety

Forgetminot

Niestety musisz odwiedzić okulistę :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones