Vera Farmiga

Vera Ann Farmiga

8,1
38 558 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vera Farmiga

Gdybym był reżyserem, nie zaangażowałbym jej, nawet gdyby chciała grać za darmo. To nawet nie jest tuzinkowa aktora, ale zupełne beztalencie.

aabraq

dobrze że chociaż ty jesteś wybitnym aktorem :)

lilsun

Czy ja wypowiadałem się na twój temat? To jest moja opinia, subiektywna zresztą, masz prawo się z nią nie zgadzać, ale po co od razu osobiste wycieczki?

aabraq

napisanie jednego niczym niepopartego zdania to troche dupna opinia

Pericorp

No, Meryl Streep to ona jest...

użytkownik usunięty
aabraq

Nie oceniam aktorstwa, ale jest piękna

Piekna jest na miss world glosowalbym na nia obydwoma rekami,ale kino to nie wybory missek

użytkownik usunięty
aabraq

Missek i talerzy tez nie

aabraq

Z tą pięknością Miss World sprawa jest tak samo mocno dyskusyjna.

aabraq

Dokładnie. Mam tak, że nie wiem za co nawet nie lubie pewnych aktorek. Widać na nią przypadło gorzej, bo jej NIENAWIDZĘ! Żadna rola jej nie podoba mi się, jest brzydka. Po prostu ;<

Cresta_4

Osobiście sie z tobą nie zgodzę, poniewaz według mnie jest dobrą aktorka i bardzo atrakcyjna kobietą PO PROSTU ! ;) a tak na marginesie to nazywanie jej beztalenciem to hmmm... przesada jak dla mnie.

lisa e

Nie, nie napisałam, że jest beztalenciem, bo nie jest. Potrafi świetnie wczuwać się w wiele ról, jest dobrą aktorką, ale ma w sobie coś takiego, że jej nie lubię ;<

Cresta_4

Akurat pisząc o beztalenciu odniosła, sie do wypowiedzi aabraq... Rozumiem ze mozesz jej nie lubić a nawet jak napisałaś wcześniej nienawidzic. Jednak na początku oświadczyłaś ,że żadna jej rola ci sie nie podoba a pózniej, żepotrafi się świetnie wczuwać co jest dla mnie troszeczkę niezrozumiałe.

aabraq

ty jesteś beztalencie. ogladałem jeden filmik z tą aktorka i mnie powaliła po prostu. wdzięk sky high. cena prawdy

pabloeighty

Myślę, że w ogóle oglądałeś jeden filmik w swoim życiu!

aabraq

i po co ten post?? z takimi wypocinami to na onet

pabloeighty

No to co jeszcze robisz? Zmiataj!

aabraq

na szczęście nie jesteś reżyserem

Ba_Geant

Lekcje odrobione?

aabraq

tak... jakieś 20 lat temu, dzięki że pytasz. może ci jakichś korepetycji udzielić?

Ba_Geant

Jak ktoś daje 10/10 "Godzilla kontra Mechagodzilla" lepiej zapytać.

aabraq

dzięki że przypomniałeś... moja boska druga połówka lubi sobie robić jaja... punkt dla ciebie.

aabraq

Obejrzyj sobie parę odcinków Bates Motel to na pewno zmienisz zdanie... Jest naprawdę świetna.

aabraq

beztalencie to ty sobie szukaj pod wlasną kopułą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones