[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/56542/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":76,"rate":6.776315789473684,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
6,8
76 ocen gry aktorskiej
Vijay Raaz
Vijay Raaz - pochodzący z Delhi aktor jest znakomitym przykładem na zachodzące zmiany w kinie indyjskim. Do głosu doszło nowe pokolenie twórców, których interesują problemy zwykłych ludzi, życie ulicy. Bohaterem filmu nie musi już być nieskazitelnie piękny amant. Takie cechy idealnie uosabia Vijay ze swoimi charakterystycznymi rysami twarzy.

Aktor zadebiutował filmem Bhopal Express (1999) u boku jednego z największych aktorów indyjskich Naseeruddina Shaha oraz Kay Kay Menona .

W pamięci widzów na całym świecie zapisał się rolą organizatora wesel Dubeya w Monsunowym weselu . Dzięki temu fimowi rozpoczęła się jego współpraca ze zdobywcą National Award Rajatem Kapoorem, który powierzył mu rolę w swoim wielokrotnie nagradzanym filmie Raghu Romeo.

Aktor często gra zapadające w pamięć epizody i role drugoplanowe.

Podczas pracy na planie filmu Deewane Huye Pagal w lutym 2005 miał nieprzyjemną przygodę z policją na lotnisku w Abu Dhabi. Został zatrzymany za posiadanie narkotyków. Znaleziono przy nim 6 gramów tzw. ganji. Vijay utrzymywał, że nie wie, jak narkotyki znalazły się w jego bagażu. Groziło za to do 7 lat więzienia. Został później oczyszczony z zarzutów.

Mimo zdobytej popularności aktor pozostał sobą. Nie przeszkadza mu zainteresowanie swoją osobą, ale nie zwraca na to uwagi. Jak mówi, chce po prostu grać w dobrych filmach i być zapamiętany jako dobry człowiek.Więcej

Dane personalne:

miejsce urodzenia: Delhi, Indie

żona Krishna, córka Tanishka

forum osoby Vijay Raaz

Na razie nikt nie dodał wątku na forum tej osoby.
Spróbuj swoich sił i podziel się opinią.
Możesz być pierwszy!

Dodaj wątek na forum