Viktoriya Agalakova

7,5
454 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Viktoriya Agalakova
zbychksp

Jest już dodane.

zbychksp

Pierwszy raz SPACEBALL obejrzałem całkiem niedawno i chociaż mi się spodobała z wyglądu to zapomniałem o niej. Troszkę przez to że czasem stroje filmowe zmieniają człowieka, a może mi się tylko wydaje. W "Ku jezioru" często miała na głowie czapkę , chociaż nie zawsze ale w takich momentach miałem wrażenie, że gdzieś ją już widziałem. Jednak uznałem że to dlatego iż wygląda jak "prawdziwa Rosjanka" i mylę z inną rosyjską aktorką. Dlaczego w końcu zrozumiałem gdzie ją widziałem? Na pewno nie przez inteligencję xD
W czasie oglądania 4 odcinka gdzie była z nią scena w autobusie zobaczyłem reklamę filmu SPACEBALL i dopiero skojarzyłem. Aktorka ma charakterystyczną twarz (pomimo że jak wspomniałem typową dla rosyjskich kobiet) ale ma na razie małą ilość filmów i seriali w swojej karierze. Tak czy inaczej są "aktorzy jednego filmu" których uroda powala na kolana i od razu się ich zapamiętuje a z jakiegoś powodu przestają grać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones