Vince VaughnI

Vincent Anthony Vaughn

7,8
23 948 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vince Vaughn

to jeden z moich ulubionych filmów i dobrze za tam nie zagrał, a poza tym wygląda za staro na te role, jak zobaczyłam że ma dopiero 37 to mnie wryło, dla mnie wygląda na jakies 45

No przecież nikt nie zmusza Cię do oglądania filmów z udziałem Vinca, słonko. Obejrzyj sobie wieczorynkę i po kłopocie :->

użytkownik usunięty
stysia_black_pearl

nie bądź taka uszczypliwa "słonko", od tego jest forum żeby mogła wyrazić na nim swoje zdanie, a na dodatek z mojej wypowiedzi wynika, że nie oglądam filmów z Vincem więc nie musisz mnie do nich zniechęcać!

Tak się składa, że wiem w jakim celu stworzono forum, jednak ja nie "latam" po nim całym i nie głoszę, że Jake Gyllenhaal jest beznadziejnym aktorem, a i jego wygląd pozostawia wiele do życzenia...
Wiesz, gusta są różne, a żeby kogoś tak obsmarować - jak Ty Voughn'a - trzeba obejrzeć przynajmniej kilka filmów. Ty podobno tego nie zrobiłaś, więc jakim prawem oceniasz?

użytkownik usunięty
stysia_black_pearl

Bo wygląd Jake'a nie pozostawia wiele życzenia, może masz racje nie znam za bardzo możliwości aktorskich Vince'a chociaż przeglądając jego filmografie gdzie są praktycznie tylko komedie romantyczne to i tak trudno wpasować go w Donniego.

Zapewniam Cię, że komedia - a do tego romantyczna - to nie mój ulubiony gatunek filmu;-) Jednak, kiedy oglądam Vaughn'a poprawia mi się humor, bo ten facet naprawdę jest zabawny. Poza tym uważam, że jego role np. w "Powrocie do raju", "Mistrzu przekrętu", bądź "Psycho" udowadniają, że jest nie tylko świetnym komikiem...
I nie twierdzę, że powinien zagrać Donniego Darko. A tak w ogóle to czy ktoś planował obsadzić go w tej roli?

użytkownik usunięty
stysia_black_pearl

tak pisze w ciekawostkach, więc to raczej prawda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones