Vince VaughnI

Vincent Anthony Vaughn

7,8
23 948 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vince Vaughn

on nie musi nic mowic, gra tak niesamowicie, potrafi przekazac wszystko z pomoca mimiki, gestow, jesli ktos interesuje sie filmem bardziej doglebnie wie o czym mowie. szkoda ze jest tak malo znany i tak niedoceniany. byc moze ostatnie filmy nie sa najlepsze, ale wystarczy obejrzec "powrot do raju", "dylemat" czy chocby emitowany dzis "teren prywatny" - film ktory tylko dzieki vince'owi jest wart obejrzenia!

aieczka

Nie powiedziałbym, że jest mało znany, jeśli ktoś sie interesuje filmem to na pewno wie o kogo chodzi. Mi sie strasznie podobał w filmie "Sztuka zrywania" (film sam w sobie nie jest zbyt ciekawy) gdzie zagrał mężczyznę, który ma polskie korzenie, to jak sie zachowywał było wprost perfekcyjne, idealnie oddał typowo słowiańską dusze. Poza tym podobały mi sie jeszcze filmy z jego udziałem takie jak "Powrót do raju" i "Polowanie na druhny" gdzie z Owenem Wilsonem stworzyli idealny duet. Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones