Vladimir Mashkov

7,1
1 080 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vladimir Mashkov

Jego filmografia się powiększa, a zainteresowanie filmami z jego udziałem rośnie. W 2008 r. wychodzi film "Domovoy" i "Kandagar". Prasa donosi o jego potajemnym ślubie w USA i jego "ukrywanym" tam synu. Huczy od plotek o jego życiu prywatnym i jego ostatnim serialu "Likvidatsiya". Czyżby u naszych wschodnich sąsiadów powstawało drugie Hollywood? Teraz wypada nam czekać z niecierpliwością na kolejny, po "Idiocie" i "Polowaniu na piranię", film z jego udziałem w naszej kochanej telewizji. Czy się doczekamy?

Marguerite

Nie "Kandagar", tylko "Kandahar". Jak spolszczasz tytuły to wszystkie. Poza tym "Domowik" (http://pl.wikipedia.org/wiki/Domowik) oraz "Likwidacja".

jogobrlla

Nie ja te tytuły spolszczałam. Przepisałam ze strony internetowej. Myślałam, że robią to lepsi ode mnie. Umiałabym to napisać po rosyjsku. Ale dziękuję za uwagę i przepraszam za błąd, który chyba Cię uraził. Pozdrawiam.