Włodzimierz Szaranowicz 

Vladimir Šaranović

5,8
324 oceny gry aktorskiej
Włodzimierz Szaranowicz
Urodził się w 1949 roku, znany dziennikarz najpierw radiowy potem telewizyjny, obecnie pojawia się w TVP2 w programie "Pytanie na śniadanie" (poranny program), komentator sportowy. Jest absolwentem warszawskiego AWF.
Ma charkterystyczny, rozpoznawalny głos, komentuje wiele dziedzin sportowych począwszy od koszykówki NBA, po lekkoatletykę, piłkę nożną jak również skoki narciarskie.
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 21 marca 1949

miejsce urodzenia: Warszawa, Polska

żona Magdalena, tróka dzieci: synowie Luka i Michał, córka Marta
Jest absolwentem warszawskiej AWF.
W 2013 roku został odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski.
Ma młodszego brata, Czedomira.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

FIFA

użytkownik usunięty

''Uuuuuuuuuuuu nie wyszedł mu ten strzał. Teraz kręci głową, mam nadzieje, że nie skręci sobie karku'' - niezapomniany komentarz

świetny razem z darkiem szpakowskim sa elita POLSKIEGO KOMENTOWANIA

z jednej strony swoją emocją w głosie potrafi rozbudzić emocje moje i jak podejrzewam innych. potrafi trafnie i fajnie podkreślić doniosłość chwili. i co ważne nie jest przy tym żałosny.

z drugiej strony nigdy się nie przygotowuje do zawodów. mimo, że skoki narciarskie komentuje już od wielu lat popełnia rażące i...

więcej

Wszystkiego najlepszego z okazji 60-tych urodzin

Jak zobaczyłem jak komentuje skok Małysza w Vancouver to zrozumiałem dobitnie na czym polega kunszt pięknego komentowania. Po prostu szczerość przekazu, szczerośc emocji. Szaranowicz zachowywał się jak dziecko w tej kabinie !, co było coś niesamowitego.