William Shatner

William Alan Shatner

7,3
3 410 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby William Shatner

zarzutów co do jego gry aktorskiej. Dla mnie jest rewelacyjnym aktorem, to jak grał kapitana Kirka
było dobrą robotą. Obejrzałem wszystkie części Star Treka i choć części z Patrickiem Stewardem
były też dobre, to brakowało mi Williama Shatnera.

alistair80

Jak najbardziej się zgadzam i dodam że widziałem go tez między innymi w Orłach z Bostonu. Powiem tak jeśli Jakiś aktor rozkręca więcej niż jeden serial tak dobrze jak Wiliam Shatner czy też RDA to znaczy że to świetny aktor. Oglądałem pierwszego Star Treka całego i bardzo lubiłem te "niedociągnięcia" bo to pokazuje jak zmieniła sie kino od tamtego czasu. Chę zobaczyć wszystkie ale droga daleka bo jestem przy drugich sezonach :) Pozdrawiam.

alistair80

Uwielbiam Shatnera, ale
https://www.youtube.com/watch?v=CywJD13fujw

Skiperson

scena z 40 sekundy to moment z epizodu (2 seria star treka) gdy w jego ciało wchodzi zaawansowana istota Zargon. Uważam, że zmianę osobowości Shatner zagrał genialnie.

użytkownik usunięty
alistair80

A ktoś go w ogóle krytykuje? Heretycy chyba... :D
Tak na serio - Shatner jest genialny. Niby to Nimoy jest gwiazdą Star Treka, ale moim zdaniem i tak nie przebije Shatnera. Rewelacyjny aktor, genialna ekspresja, no i ten urok osobisty. Jestem wielką fanką pięknego uśmiechu kapitana Kirka :)))

alistair80

I masz rację! Zresztą on poza tym wykreował masę ciekawych ról!

alistair80

Nie wiem czy to jest wyśmiewanie, po prostu Shatner gra bardzo charakterystycznie i w każdej postaci go widać. To nie znaczy, że jest złym aktorem. Nie jest po prostu kameleonem jak Gary Oldman, a bardziej jak Christopher Walken czy Jeff Goldblum. No i w celach humorystycznych łatwo go naśladować tak jak Arnolda czy Stallone(Arnold - akcent, Stallone - nieruchoma część twarzy, Shatner - charakterystyczne ruchy) a więc np. tacy internetowi krytycy jak Nostalgia Critic będą go naśladować bo to łatwe i wywołuje śmiech.

kozas15

ta, nostalgia critic, "wielki" autorytet...

panna_x_filmweb

Ale jest dość znany, przynajmniej jak na internetowe standardy. Poza tym napisałem cyt. " łatwo go naśladować tak jak Arnolda czy Stallone(Arnold - akcent, Stallone - nieruchoma część twarzy, Shatner - charakterystyczne ruchy) a więc np. tacy internetowi krytycy jak Nostalgia Critic będą go naśladować bo to łatwe i wywołuje śmiech.", więc chyba nie zrozumiałaś co miałem na myśli. Tj. robi coś co jest łatwe a daje mu popularność, można więc powiedzieć, że raczej obraziłem Nostalgic Critica zamiast nadawać mu autorytetu.

alistair80

Jak to-jacyś trekkerzy tu są, o których nie wiem? ;)
Zapraszam na FB do Wielkopolskiego Oddziału Gwiezdnej Floty WOGF!
#StarTrekInPoland

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones