Wojciech Cejrowski

7,5
582 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Wojciech Cejrowski

Polecam obejrzeć program innego "wielkiego" dziennikarza - "Warto rozmawiać" Pospieszalskiego. Po emisji odcinka z udziałem Cejrowskiego wiem jedno - z tym panem nie warto rozmawiać, bardzo dawno nie widziałem aż takiego pokazu bezczelności, wpatrzenia w siebie w pomieszaniu z brawurą i wulgarnym językiem. Przekazywał swoje poglądy w sposób, który naprawdę urąga przyzwoitości, nie mówiąc o elementarnych zasadach szacunku dla innych. Na dodatek wygadywał kompletne bzdury, których jedynym zadaniem było podsycenie jego wybujałego ego. Posłanka Senyszyn, której nigdy nie darzyłem szczególną sympatią, ripostowała jego uwagi przekazywane jako prawdy objawione, czym naprawdę zasłużyła na szacunek.

Mam taki pomysł - skoro kilka miesięcy temu planował pozbycia się polskiego obywatelstwa, może warto rzeczywiście się na tan krok zdecydować?

Piotrekk_4

Zmiana obywatelstwa polskiego to szereg formalności. Sam paszport ekwadorki nie jest rozwiązaniem dla Cejrowskiego, dlatego ten stara się o amerykański i meksykański - dopiero wtedy będzie mógł swobodnie zrzec się obywatelstwa polskiego.

Jednak WC nadal będzie w Polsce tyle samo czasu co dotychczas, bowiem on się z Polski nie wyprowadza, a zmienia tylko przynależność administracyjną.

rioanaconda

Piotrku, nie od dziś wiadomo jakiego typu człowiek jest Cejrowski. Wiadomo, że facet nie przebiera w środkach i on sam przyznaje, że nie jest człowiekiem kompromisu, a raczej typem wojownika. Co do jego kultury osobistej wykazał się większą niż pani Seneszyn, która jak słusznie zauważył WC, robiła wycieczka w stronę innego gościa programu i podważała jego autorytet z dziedziny pedagogiki, podczas gdy ona sama pojęcia o tym nie ma i sączyć jad potrafi.

Ogólnie Cejrowskiego zaproszono po to właśnie, żeby zrobił medialny szum, późno zabrał głos i wcześniej widać było, że się w nim gotuje.

PS: czy mógłby ktoś podać link do WC Kwadransa z panem Kotańskim gdzie to Cejrowski ponoć wita go za szybką? Wszyscy na podstawie jednego wywiadu jadą po WC jak leci podczas gdy jest to wywiad z Dziennika, a ten już jeden wywiad z nim sfabrykował, więc nie zdziwiłbym się gdyby to był kolejny. Ja osobiście nie mogę na YT znaleźć żadnego video z panem Kotańskim i WC. Za pomoc z góry dziękuję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones