Wojciech SolarzII

6,7
7 981 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wojciech Solarz

Fajny aktor

użytkownik usunięty

Słodki jest. Podobał mi się w "U Pana Boga w ogródku". Tylko błagam, Wojtek, nie daj się wsadzić do jakiegoś serialu na 5 lat! xx

użytkownik usunięty

Właśnie znalazłam ten wywiad z Wojtkiem. Chyba się rozumiemy:
"Ma pan w swoim dorobku filmy fabularne, gra pan w teatrze, wystąpił pan również w kilku serialach np. ?Na dobre i na złe? i ?Camera Cafe?....
? Ale to były tylko epizody! Nie lubię grać w serialach. Mam mnóstwo propozycji teatralnych. Z filmowymi jest trochę gorzej, bo do nich trzeba się przebić. W Polsce jest niewielki rynek filmowy. On się wprawdzie rozwija, ale młodym ludziom po szkole aktorskiej ciężko jest gdziekolwiek zagrać. Postanowiłem, że nie będę występował w serialach. Wprawdzie dają one popularność, ale to się mija z aktorstwem."
Jestem zakochana.

Tu jest cały wywiad:
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/wojciech_solarz_nie_chce_grac_w_serialach_933 0.html

To jest bardzo rozsądny, zdolny, młody człowiek.

użytkownik usunięty

"Zawód, który wybraliśmy, zmusza do zmagania się przede wszystkim samemu ze sobą, a nie z partnerem..."
Pocieszyłeś mnie Wojtek, naprawdę. Mam nadzieję, że 'moje' bliźniaki myślą tak samo. Ba, ja to wiem.
Przepraszam, ze mną jest coraz gorzej. Ja strasznie lubię aktorów. Powinnam zostać agentem. Tylko czy Mike mnie zechce na asytentkę? ha ha.

młodym ludziom po szkole aktorskiej ciężko jest gdziekolwiek zagrać. Postanowiłem, że nie będę występował w serialach. Wprawdzie dają one popularność, ale to się mija z aktorstwem."
Jestem zakochana.

haha, cudne ;)

Jest świetnym aktorem, idealnie pasuje do roli Mariana

kola22

jak Marian był zajebisty :D w Popiełuszce tylko dodał sobie u mnie uroku. a w Kochai tańcz zagrała bardzo śmieszne. no i po jego wypowiedziach widać, że to rozsądny człowiek. jeszcze nie raz o nim usłyszymy.

paczek93

Mi też się podoba jako aktor ;D w " U Pana Boga w Ogródku " był naprawdę super !!

didi3443

Niesamowity aktor.

ewusoleil

Każdy się zarzeka dokąd nie dostanie propozycji. Tak samo jest z graniem w reklamach.

Uroczy. Wygląda trochę jak Jesse Eisenberg,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones