Yun-Fat Chow

7,8
3 975 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Yun-Fat Chow

NIESAMOWICIE podobny do Kena Watanabe, nie sądzicie??

ninona77

tak.

ninona77

Raczej nie.

naza

yyyyyyyy......... nie

ninona77

na pierwszy rzut oka...

ninona77

Zgadzam się, tylko na pierwszy rzut oka. A Ken jest wg mnie 5 razy przystojniejszy ;)

ninona77

Nie. Zdecydowanie. I też uważam że Ken o niebo przystojniejszy :D

ninona77

wyglądał podobnie w "Annie i królu". uważam, że teraz jest zupełnie niepodobny

ninona77

Obawiam się, ze Ken jest zdecydowanie przystojniejszy ... Ale Yun- Fat tez jest niczego sobie ;)

ninona77

W "Cesarzowej" był bardzo podobny do Kena

ninona77

Ogólnie to moi dwaj ulubieni azjatyccy aktorzy. No i dwaj jedyny Azjaci, którzy wpadli mi w oko. Ale przecież nie po to ogląda się filmy. Oboje są świetnymi aktorami. Ale czy podobni??? Na pierwszy rzut oka każdy Azjata jest podobny do drugiego. Ale ja ich nie mylę. :)

marta192

ja oglądam dramy i nie macie pojęcia ilu oni mają dobrych i zdolnych aktorów.sama byłam zaskoczona,a jak ich seriale są dobrze zrobione i mają fajną fabułę,dotyczą wszystkiego,dobra muzyka zwłaszcza w koreańskich,zresztą możecie sam zobaczyć,tylko teraz większość nie działa,i są przetłumaczone na polski

ninona77

Podobny jak kilka miliardów innych mieszkańców Azji.

Przyjechała na seminarium do Moskwy chińska
delegacja. Na zakończenie trzeba było zrobić
fotografię do dyplomu, więc poszli wszyscy do
fotografa. Fotograf zrobił zdjęcie jednemu, drugiemu i
pomyślał:
- Co ja tu będę kliszę i czas marnował, jak oni i tak
wszyscy są jednakowi.
Szybko udał, że zrobił wszystkim zdjęcia i zaprosił
wszystkich za godzinę po zdjęcia. Po godzinie rozdał
wszystkim te same fotografie. Jeden Chińczyk
przychodzi do niego i mówi:
- To nie moje zdjęcie.
- Jak to nie twoje? Przecież to twoja twarz.
- Twarz moja, ale czapka nie moja.

ninona77

nie http://www.filmweb.pl/person/Ken+Watanabe-88677#picture-4

Jeśli już, to Yun-Fat Chow przypomina raczej skośnooką wersję Liama Neesona ;]

Ken Watanabe przypomina natomiast azjatyckiego De Niro :D http://www.filmweb.pl/person/Ken+Watanabe-88677#picture-8

ninona77

A on mi niesamowicie przypomina Chrisa Notha! szczególnie w "Annie i królu"

ninona77

Weszłam na jego profil i tak szukam w jego filmografii gdzie do cholery są "Wyznania gejszy"... Potem zobaczyłam, że to nie on tam grał :-D Na tej podstawie przyznaję rację, że w pewnym momencie życia panowie byli bardzo do siebie podobni :-)

ninona77

ja tam ich nie rozróżniam;p

ninona77

Kiedyś myślałem, że to Watanabe zagrał w "Piratach z Karaibów". Według mnie są jak najbardziej podobni do siebie.

ninona77

Uwielbiam obu, ale notorycznie mylę ich ze sobą w filmach. Choć faktycznie jak się spojrzy na obu jednocześnie to nie są podobni :) Może to wina "Anny i króla", sama nie wiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones