Zach Braff

Zachary Israel Braff

7,9
2 499 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zach Braff

niedlugo do polkich kin wejdzie najnowszy film Zacha "Garden State" wszytskim ktorzy nie widzieli, polecam obejrzec zwiastun filmu, bo zapowiada sie nadzywczajnie dobrze. Film o problemach codziennych ludzi, inna ale ciekawa atmosfera dotyka kazdego zakatka duszy, a muzyka jest swietnym dodatkiem do dialogow... cos wspanialego.. mam nadzieje, ze si enie zawiode na tym filmie.. czekam.

pszczol_m

"Ogłoszono nominacje do People's Choice Awards - najważniejszych amerykańskich nagród przyznawanych wyłącznie przez publiczność.
.
.
.
Ulubiony aktor pierwszoplanowy:

Zach Braff((((
Jim Carrey
Colin Farrell
Jude Law
Brad Pitt
.
.
."
chetnie zobacze ten film

użytkownik usunięty
pszczol_m

2 tygodnie po premierze pytam: i jak?? ja widzialam film juz dwa razy, zwiastun wiele razy wiecej (i ciagle mi malo!), scenariusz, muzyka, fabula, charaktery- wszystko fantastyczne. nie tylko ja ale wszyscy ktorych znam i ktorzy widzieli potwierdza ze warto!
sciezka dzwiekowa powoduje u mnie gesia skorke :P
(i nie wyobrazam sobie filmowego Large'a w roli zabawnego doktorka z "scurbs")

Potwierdzam, film rewelacyjny. Prosty, spokojny, a jednocześnie z jasnym przesłaniem. Do tego wspaniała muzyka. Na prawdę polecam ten film.

Coen

Tak muzyka Frou Frou w tym filmie to był strzał w 10!!!

pszczol_m

lubie go ;] ma telent :D

slocik

Wow, nominowany i to w jakże doborowym towarzystwie!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones