Zbigniew Wodecki

7,2
130 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Zbigniew Wodecki

widział ktoś wywiad z Wodeckim w zeszłą niedzielę ? Ja widziałam i to 3 krotnie wywiad był zajebisty, że za pierwszym razem gdy go obejrzałam ściągnęłam go sobie, i po za tym wywiadem mam wiele programów muzyczno-rozrywkowych z jego udziałem. Czy pamiętacie może czy Wodecki brał udział w śpiewających fortepianach albo w od przedszkola do Opola ? Wiem tylko że brał 2 udział w szansie na sukces jako gość pierwszy raz to było w 1997 roku a drugi w 2010. Uwielbiam go jako człowieka i piosenkarza chciałabym żeby zrobili o nim serial albo film tak jak o Annie German, bo ma fajny życiorys wiem bo książkę o nim czytałam.A jego przeboje są super najbardziej to : Chałupy, znajdziesz mnie znowu, zacznij od Bacha, Izolda, pełnia szczęścia jamajki tańczą (utwory mało wylansowane), lubię wracać tam gdzie bylem , trwoga, woogle każda jego piosenka jest super, ale te co wymieniłam są fajne.

kinomanka_13

Odpowiem po 2,5 roku, ale odpowiem. Brał udział w śpiewających fortepianach, w odcinku nr. 79. Pozdrawiam :)

obywatelzteczki

już nie potrzebna ta informacja dla mnie bo ja widziałam ten odcinek w marcu 2015 i nagrałam go. Tam gdzie jest Wodecki nagrywam sobie programy,wywiady z jego udziałem. A pamiętasz może czy brał udział w programie ,, Od przedszkola do Opola ? " Oglądałam kilka odcinków jak byłam mała, ale z jego udziałem nie pamiętam, wiem że był w programie ,, Bezludna wyspa " bo na you tubie jest zapowiedź tego programu jak był gościem. Wodecki to wspaniały artysta z klasą, dużo osób z mojego środowiska towarzyskiego zachwala go, no i ja go zachwalam bo 3 krotnie byłam na jego koncercie. Żeby za parę lat zrobili o nim film/serial bo jest tego bardzo godny.

kinomanka_13

Na 100% Wodecki brał udział w jakimś odcinku od przedszkola do opola! Pamiętam, bo oglądałam to jako dziecko. Szukam tego odcinka od bardzo dawna. Śpiewał tam niewidomy chłopiec piosenkę "że znajdziesz mnie znowu". Bardzo mnie wtedy wzruszyło to wykonanie. Chciałabym je jeszcze raz zobaczyć. Pozdrawiam.

ptusiak

dzięki za informację, mam nadzieję że ktoś doda to w całości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones