donGURALesko

Piotr Górny

7,9
15 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby donGURALesko

On jest dobry raper a że niektórzy nie ogarniają jego stylu :(.Ja tam go lubię i wielki szacun za jego rymy ,dla mnie dobry ziomek który miał przekaz tak bo on umie także coś swoim rapem przekazać kto nie zna całej jego twórczości to myśli że gural esko to tylko jakieś beztalęcie co aby tylko gada od rzeczy i rymuje o niczym .Tak to jest gówno prawda on też miał przekaz jako Killaz Group razem z Kaczorem umieli przekazać wiele .No cóz za jego solowe płyty także szacun wielki bo odwalił ziomal sporo dobrej roboty ,wy nie ogarniacie jego stylu który sobie sam wyrobił .On jest inny ma swój własny flow i się nie trzyma tego jak robią to inni przeraperzy .On to robi po swojemu na swój własny sposób .Kto nie siedzi w rapie to co może gadać że on jest słaby jak ładnie składa rymy a że są to często teksty tylko takie zrobione dla zabawy słowem to cóż ja jednak słucham i powiem że dla mnie to może być.Tak więc jego rap bazuje w ogóle na jakiejś zabawie rymem często to jakieś porównania albo jakieś przeciwstawienia tak więc to wyrobiony jego własny styl. Tak to sobie przesłuchajcie jego albumy i nie wiem trzeba to jakoś zrozumieć a nie gadać że bez sensu i że to jakieś gówno jest najpierw rozmińcie że on ma w tym swój przekaz własny i że są tam też mądre rymy ukryte.On ma przekaz mówię wam to ja który jego płyty jakoś tam przetrawił już nie raz .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones