
Jest jakieś dziwne połączenie między tymi dwoma panami , byli w podobnym wieku za młodu byli naprawdę podobni pod względem fizycznym ciekawi mnie czy przed wojną panowie znali się i czy zagrali gdzieś wspólnie. Odróznia ich oczywiście postawa wobec wojny jednemu ona służy i zostaje szpiclem drugi uciekając przed...
Tego, że był ZDRAJCĄ w czasie II wojny światowej jakoś nie mogę mu wybaczyć...pewnie jak wiele innych osób.
I pomyśleć, że w "Szpiegu w masce" grał szefa polskiego kontrwywiadu!...
Najchętniej dałbym mu 1/10 no ale przecież oceniamy go
jako aktora....powiedzm 2/10 i myślę, że niewiele osób
to zakwestionuje...