PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94290}

Łowcy skarbów

Relic Hunter
6,8 8 008
ocen
6,8 10 1 8008
Łowcy skarbów
powrót do forum serialu Łowcy skarbów

Pamiętam jak parę lat temu to oglądałam :) Pomimo głupkowatych i niemożliwych scen bardzo mi
się podobał. Pomimo, że już trochę z tego wyrosłam jak ostatnio leciało w TV przypomniało mi się
jaki to był hicior.

ocenił(a) serial na 10
Angela4b

mam dokładnie tak jak ty ;) do tego serialu mam po prostu sentyment :) postanowiłam , że obejrze go od początku...

Kingusia2416

Oj, ja chyba bym nie dała rady od początku, bo już jakoś mnie tak nie fascynuje jak kiedyś. Tak jak czasami trafię, to zawsze sobie przypominam jak mnie skręcało kiedy Sydney miała jakiegoś adoratora :P Takie to głupie, ale lepsze to niż jakieś kompletnie odmóżdżające programy. Życzę wytrwałości w oglądaniu i miłego seansu!

ocenił(a) serial na 10
Angela4b

dziękuję :) mam nadzieję, że wytrwam :D

Kingusia2416

Na AXN leci. Czasami sobie obejrzę jakiś co ciekawszy odcinek. Ale też nie mogłabym już zaliczyć całości.
Kiedyś to był hit, a ja tak bardzo podkochiwałam się w Nigellu <3
W sumie do tej pory mnie kręci ten facet, mimo że w serialu gra taką ciapę ;)

ocenił(a) serial na 6
MotherHedgehog

mam tak samo :)

ocenił(a) serial na 7
MotherHedgehog

Nadal leci na jakimś AXN. Chyba Black i leci od dłuższego czasu pod tytułem Zagadki z przeszłości. Nie wiem, czemu taki tytuł i ta zmiana. Przecież zawsze to były Łowcy skarbów.

Serial pamiętam z dzieciństwa, jak leciał na TVN w sobotę po południu, a potem Siłacze czy coś.
Trochę wróciłem do kilku odcinków, ale też nie wiem, czy cały bym obejrzał.
W sumie serial ma 3 sezony i nie ciągnie się jak te inne, co lecą na AXN.

ocenił(a) serial na 6
Angela4b

dlatego żałuję że dorosłam i już z wielu rzeczy nie potrafię cieszyć.

ocenił(a) serial na 6
Angela4b

dokładnie. też tak mam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones