Łowcy
powrót do forum 1 sezonu

Oglądałem cały serial jako fikcje literacką. Nie brałem pod uwagę tła historycznego, nie żeby było nie istotne. Jednak traktowałem ten serial jako czystą rozrywkę. Jednak lubię gdy tego typu seriale kończą się jako coś zamkniętego, zostawiając conajwyżej drobne niedopowiedzenia otwierające furtkę na kolejne sezony.
Przez większość serialu bawiłem się świetnie, ukrywanie się wilka i przedstawienie tej historii, że po wcieleniu się w żyda poczuł ich ból itp. Bardzo przekonujące i sensowne.
Czuje spory niedosyt, jaką rolę miał azjata w kontekście hitlera? Kim tak naprawdę była zakonnica? O ile drobne niedopowiedzenia są fajne, tak tutaj czuję jak by fabuła została po prostu przerwana.

ocenił(a) serial na 8
st4chuu

Ja zauważyłem pewną nieścisłość, babcia Johna urodziła jego mamę po wojnie czyli w roku 1945 może 1946, a on ma już w serialu ma 18-19 lat czy musiał się urodzić w drugiej połowie lat 50 XX wieku. Co do kontekstu Hitlera to jest już absurd raczej nie ma wątpliwości że Hitler zdechł w bunkrze pod koniec kwietnia1945. Czytałem że jest szansa na drugi sezon więc fabuła może zostać rozwinięta https://naekranie.pl/aktualnosci/hunters-jennifer-jason-leigh-2-sezon-obsada-ama zon-prime-video-1617705489

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones