PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10033878}

Świat mnie nie pokona

Questo mondo non mi renderà cattivo
7,4 889
ocen
7,4 10 1 889
Świat mnie nie pokona
powrót do forum serialu Świat mnie nie pokona
krolikpl

Mi również żal bardzo się przyczaiłem do Macieja Kosmali i Janusza Zadury nie rozumiem decyzji netflixa.

M1CHA

Inne języki otrzymały dubbing, ten komiks nie jest u nas szczególnie popularny, ale biorąc pod uwagę, że poprzednia wersja posiadała ten dubbing pewnie jakiś smutny pan od excel'a podliczył cyferki oglądalności i koszty i stwierdził, że to się nie opyla.

0x90h

Ten dubbing to było 3/4 wyrazu tego serialu. To jest raptem 6 odcinków. Nie róbmy sobie jaj ze to sa koszty nie do przeskoczenia. Szkoda ze nie można tego nigdzie zgłosić do tej samej ekipy co robiła poprzedni.

ocenił(a) serial na 9
krolikpl

Też podobał mi się dubbing w pierwszej serii, ale była w Polsce bardzo mało popularna, a szkoda. Mimo wszystko super ogląda się w oryginalnym języku, słysząc tę różnicę w akcencie głównego protagonsity.

krolikpl

No.. Polski dubbing poprzedniej serii był genialny. Jak nic nie oglądam z dubbingiem tak tutaj wymiata. Strasznie się zawiodłem jak usłyszałem lektora.

krolikpl

tragiczny ten lektor :/

rdkwk

Niestety Kochane i Kochani jako reżyser dubbingu "Oderwij wzdłuż linii" mogę napisać, że do kolejnego "sezonu" nie było zlecenia na polską wersję. Żal można mieć tylko i wyłącznie do Netflixa. Wielka szkoda, bo to była wspaniała praca i znakomity materiał. I bardzo doceniam ciepłe słowa o polskim dubbingu. Dużo serducha w to włożyliśmy.

ocenił(a) serial na 7
max249

Dokładam swoje ciepłe słowo o dubbingu w "Oderwij wzdłuż linii" szkoda że nie mieliście możliwości popracować nad kontynuacją. Niemniej gratuluję dobrej roboty :)

ocenił(a) serial na 7
krolikpl

Dla immersji polecam oryginalny dźwięk i  polskie napisy, inne przeżycie

ocenił(a) serial na 8
krolikpl

Dokładnie! Bardzo mi brakuje tego dubbingu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones