serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Świry

Psych
2006 - 2014
45 min.
7,6 4 183
oceny
7,6 10 1 4183
2 823
chce zobaczyć
Mężczyzna o niezwykłej spostrzegawczości i pamięci, pomaga policji w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych. Więcej Mniej
Świry zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Kryształowa Statuetka
Serial zdobył nagrodę Kryształowa Statuetka oraz 6 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

Shawn Spencer jako dziecko odkrył w sobie niezwykły talent do spostrzegania najdrobniejszych detali. Teraz nie może znaleźć pracy, więc postanawia wykorzystać swoje umiejętności i podsuwać policji cynk w rozwiązaniu trudnych spraw. Jest w tym tak dobry, że policjanci zaczynają być podejrzliwi, czy nie jest osobiście wplątany w teShawn Spencer jako dziecko odkrył w sobie niezwykły talent do spostrzegania najdrobniejszych detali. Teraz nie może znaleźć pracy, więc postanawia wykorzystać swoje umiejętności i podsuwać policji cynk w rozwiązaniu trudnych spraw. Jest w tym tak dobry, że policjanci zaczynają być podejrzliwi, czy nie jest osobiście wplątany w te przestępstwa. Aby oczyścić swoje imię, Shawn postanawia rozpocząć karierę medium. W niedługim czasie Shawn wciąga do swojego "biznesu" kumpla z dzieciństwa, Gusa.

studio
GEP Productions / NBC Universal Television / Pacific Mountain Productions / Więcej...
tytuł oryg.
Psych
inne tytuły
W odcinku 1x02 "Spellingg Bee" Gus przeglądając ulotkę mówi, które słowa były zwycięskie w konkursie literowania w roku 1943 i 1985, jednak zawody te nie były organizowane podczas II Wojny Światowej.
W odcinku 1x02 "Spellingg Bee", gdy Gus wychodzi z sądu drzwi otwierają się zanim ich dotyka.
W odcinku 1x04 "Woman Seeking Dead Husband: Smokers Okay, No Pets", gdy Gus i Shawn wychodzą z samochodu przy mauzoleum we wstecznym lusterku widoczna jest twarz członka ekipy filmowej.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych