serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Żegnaj, Ziemio

Jongmalui babo
2024
59m
4,5 163
oceny
4,5 10 1 163
W kierunku Ziemi mknie asteroida, której nic nie jest w stanie powstrzymać. Zdeterminowana nauczycielka chce za wszelką cenę uratować swoich byłych uczniów. Zobacz pełny opis
Żegnaj, Ziemio zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

W kierunku Ziemi mknie asteroida. Na Półwyspie Koreańskim, który znajduje się w obszarze uderzenia, zostaje wprowadzony stan wojenny. Cały kraj pogrąża się w chaosie. Narastają konflikty między tymi, którzy odliczają dni do katastrofalnej kolizji, a tymi, którzy w nią nie wierzą. Przestępcy uciekają z więzień. Sekty dostają amoku,W kierunku Ziemi mknie asteroida. Na Półwyspie Koreańskim, który znajduje się w obszarze uderzenia, zostaje wprowadzony stan wojenny. Cały kraj pogrąża się w chaosie. Narastają konflikty między tymi, którzy odliczają dni do katastrofalnej kolizji, a tymi, którzy w nią nie wierzą. Przestępcy uciekają z więzień. Sekty dostają amoku, a zwykli ludzie domagają się ewakuacji do bezpieczniejszych regionów. Pośród tego zamieszania Se-kyung (Ahn Eun-jin), nauczycielka z gimnazjum, przeżywa traumę po śmierci swojej uczennicy porwanej podczas protestu. Do nieuchronnej apokalipsy zostało tylko 200 dni. Jednak niektórzy nadal żyją dniem dzisiejszym. Se-kyung, jej przyjaciele i mieszkańcy miasta Woongcheon walczą o przetrwanie i robią wszystko, aby zapewnić dzieciom jakąkolwiek przyszłość. Dziś, jutro i każdego dnia czekamy na koniec. Razem.

na podstawie
Kôtarô Isaka (powieść)
dystrybucja
Netflix
studio
IMTV
tytuł oryg.
Jongmalui babo
inne tytuły
Goodbye Earth Miedzynarodowe
Goodbye Earth USA
Goodbye Earth Wielka Brytania
Goodbye Earth Kanada
Goodbye Earth Irlandia
więcej
Okres zdjęciowy trwał od 16 stycznia do 31 sierpnia 2022 roku.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Prędzej umrzesz z nudów niż od walnięcia tytułowej asteroidy. Scenariusz i akcja smakuje jak rozcieńczony, niedosolony rosół a końcowe pierdnięcie jak z d;py komara.

Lubię koreańskie filmy ale nie takie nijakie seriale. Może komuś się spodoba ja nijak nie potrafię wystawić oceny innej jak trója.

i do tego damski lektor ,ja rozumiem w dubbingu ale nie kiedy czytać trzeba.NA SZCZĘŚCIE JEST OPJA NAPISÓW .

Film jest kompletnie o niczym. Nie ma minuty akcji ani żądnego napięcia. Majwiecej czasu zajmują modlitwy. Dno dna

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones