SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Living with Yourself

2019
6,4 3 601
ocen społeczności
6,4 10 1 3601
1 160
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":1}
{"id":"813131","linkUrl":"/serial/%C5%BBycie+z+samym+sob%C4%85-2019-813131","alt":"Życie z samym sobą","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/31/31/813131/7898478.2.jpg"}
Rozczarowany życiem i miłosnymi porażkami mężczyzna poddaje się tajemniczej terapii. Zaraz potem odkrywa, że został zastąpiony lepszą wersją samego siebie.
{"seasons":[1]}
8
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/%C5%BBycie+z+samym+sob%C4%85-2019-813131/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/813131","link":"/serial/%C5%BBycie+z+samym+sob%C4%85-2019-813131/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/813131","link":"/serial/%C5%BBycie+z+samym+sob%C4%85-2019-813131/episode/ranking"}}
Życie z samym sobą
Zwiastun nr 1 (polski)
Życie z samym sobą - Zwiastun Nr 1 (polski) Życie z samym sobą - Zwiastun Nr 1 (polski)

Serial oryginalny Netflix pt. "Życie z samym sobą" to niebanalna komedia egzystencjalna, której twórcy zdają się pytać nas czy naprawdę chcemy być lepsi. Miles (Paul Rudd) jest mężczyzną, który ma w życiu pod górkę. Po poddaniu się nowatorskiej terapii mającej uczynić go lepszym człowiekiem odkrywa, że został zastąpiony nową i lepsząSerial oryginalny Netflix pt. "Życie z samym sobą" to niebanalna komedia egzystencjalna, której twórcy zdają się pytać nas czy naprawdę chcemy być lepsi. Miles (Paul Rudd) jest mężczyzną, który ma w życiu pod górkę. Po poddaniu się nowatorskiej terapii mającej uczynić go lepszym człowiekiem odkrywa, że został zastąpiony nową i lepszą wersją samego siebie. Próbując uporać się z nieoczekiwanymi konsekwencjami dokonanych wyborów, walczy o swoją żonę Kate (Aisling Bea), a także o zawodowe sukcesy i własną tożsamość.

studio
Jax Media / Likely Story
inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Zakręcony odlot

  sadek4 ocenił(a) serial na

  Serial ma jedną wadę,jest za krótki:) Fantastyczny pomysł,zrealizowany na wysokim poziomie.Naprawdę odróżnia się od innych seriali. Można w nim dostrzec przesłanie nie tylko dla samego siebie ale całej ludzkości. Polecam zdecydowanie.

 • Trochę odjechany...

  SupaMario ocenił(a) serial na

  ...ale dość przyjemnie się ogląda. Gdyby odcinki były dłuższe, to pewnie by się zaczynał dłużyć, ale 25 minut na odcinek, to w sam raz :)

  8
  • dziwadło

   Wujek_Klajd ocenił(a) serial na

   ale jakoś dziwnie przyjemnie się to oglądało. Misz masz słodko-gorzki, z delikatną przewagą tego drugiego. Zdecydowanie nie nazwałbym tego komedią we współczesnym rozumieniu, chociaż było kilka zabawnych momentów. Ale najczęściej był to śmiech przez łzy. Najgorsze, że bardzo łatwo mógłbym utożsamić się z jednym ... więcej

   8
   • Zdatny do glądania

    oki_3

    Nie czuć sztuczności co czasem sie zdarza przy tego typu dialogach. Dość orginalny. Generalnie nie wiem czy powstaną kolejne sezony, ale temat jest szeroki i myślę, że serial ma potencjał na kolejne odcinki.

   • Ktoś tu za dużo Rick'a i Mortie'go się naoglądał ;)

    Saimar

    Czy tylko ja w tym serialu (a najbardziej w 1 odcinku) widzę podobieństwo do odcinka Rest and Ricklaxation (3s 6odc) ? pozdrawiam fanów

   Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.