PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696445}

12 małp

12 Monkeys
7,0 5 464
oceny
7,0 10 1 5464
12 małp
powrót do forum serialu 12 małp

Sezon 3 - podsumowanie

ocenił(a) serial na 8

Oglądnałem całość zaraz po premierach [piątek, sobota, niedziela], tzw binge by watching, zaraz po ponownym obejrzeniu pozostałych 2 sezonów. Powiem tak: jak do tej pory jest to najlepszy sezon tego serialu! Dzieje się tu tyle, że głowa mała. Pomijając jednak świetną fabułę, która rozkręciła się w niespodziewanych dla mnie kierunkach - jest pełno świetnie zrealizowanych odcinków czy scen pod względem technicznym, humorystycznym, dramatycznym a nawet muzycznym. No bo kto spodziewał się Cher - If I Could Turn Back Time?!

Moj ulubiony odcinek: piąty. Za całą akcję z obrazem :) Niesamowicie przyjazna i humorystyczna odskocznia od całej dramaturgii poprzednich wydarzen.

ocenił(a) serial na 10
bini0l

Tak, 5 odcinek był bombowy. W ogóle ten sezon był mroczny i pełen dramatów, więc przydał się taki odcinek.

Przede mną właśnie ponowne obejrzenie pozostałych, bo z pewnością umknęły mi jakieś szczegóły. No, zwłaszcza, że serial jest pomieszany i skomplikowany, ale jednocześnie logiczny. Widać, że twórcy mają jakąś wizję i się jej trzymają. W wywiadzie Terry Matalas powiedział, że wszystko co zostało powiedziane/pokazane jest ważne i nawet w 4 sezonie, któryś z bohaterów powie, że tutaj wszystko ma jakieś znaczenie.

Mnie nie dają spokoju słowa powiedziane przez przyszłego Cole do teraźniejszego. "There’s a beginning and there’s an end to all this. And all you and I ever gonna have is what’s in between." Myślę, że zwiastuje to ten słodko-gorzki koniec, o którym mówił Terry i coś co cały czas przeplata się przez serial. Wielu fanów stawia na takie zakończenie, że jednak uda im się pokonać Świadka i Cole i inni zostaną wymazani, a jedyną która może pamiętać to wszystko będzie Jennifer. Idealnie pasowałoby to do słów przyszłego Cole - jako jedyna wersja jego pamiętałby o walce itp. To taka moja interpretacja, bo nie widziałam jeszcze, żeby ktoś cytował to jego zdanie, a myślę, że jest ważne.
Chociaż to chyba jedyny serial, w którym nie trzymam kciuki za głównych bohaterów :P Jeżeli mają być wymazani i nigdy się nie poznać, to niech nawet nastanie Red Forest :P

ocenił(a) serial na 8
bini0l

O tak w 3 sezonie dużo się dzieje,i spodobał mi się dosyć że nawet podniosłem swoją ocenę jako całości,teraz czekam na 4 sezon który ma być ostatnim.

ocenił(a) serial na 8
goodvibestyla

Dobrze że będzie kolejny sezon, bo myślałam że ten jest ostatni. Jak obejrzalam ostatni odcinek to myślałam WTF?. I jeszcze Jennifer to matka cole'a byłoby to przegięcie.

ocenił(a) serial na 8
Askol

Zdecydowanie dobrze że będzie kolejny,na początku ogólnie byłem sceptycznie nastawiony ale wraz z końcówką pierwszego sezonu jak dla mnie było lepiej potem drugi no i trzeci gdzie trochę się wszystko pogmatwało w mej głowie ale właśnie to lubię,i teraz będę rozkminiał co i jak :D

Askol

Noooo zakończenie z Jennifer w roli matki Cole'a mnie rozwaliło totalnie

bini0l

dobry sezon, świadek, który tak naprawdę nie był swiadkiem, a tylko pierwszym, natomaist tak któa myślała, że zawiodła się na sama się okazała się nim, szkoda Athana, że ta postać więcej nie pomoże walczyć z Armią 12 Małp.

ocenił(a) serial na 8
rafiq11

to, że nie pomoże W PRZYSZŁOŚCI - nie oznacza, że nie pomoże W PRZESZŁOŚCI :D

bini0l

Gdzie ogladacie 3 sezon?

ocenił(a) serial na 8
Marko81

zatoka piratów na tą chwile lub ii tv pl . Hulu w swojej ofercie ma tylko 2 pierwsze sezony. Zadna platforma na chwile obecną nie ma w bazie serialu legalnie.

ocenił(a) serial na 6
bini0l

ja dopiero dziś zacząłem oglądać. Żyłem w przekonaniu że już go zobaczyłem a totalnie mi umknął przez premiery House of cards i Orange is the New Black. Wlasnie koryguje swój błąd jak zobacze to ogarnę co tam żeś naskrobał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones