1883 (2021-2022)
1883: Sezon 1 1883 sezon 1, odcinek 1
odcinek 1883 (2021-2022)

1883

1h 6m
7,8 341
ocen
7,8 10 1 341
1883
powrót do forum s1e1

najlepsze co mnie przekonało do wyłączenia go to że w trakcie strzelaniny dwaj bohaterowie przyglądają sie zza drzewa, potem tłumaczą że ten (dorosły facet po przejściach z mnóstwem mąjątku przy sobie, 2 końmi i wozemi kilkloma rodzajami broni) co w pojedynke przed momentem zabił trzech powinien nie brać dodatkowych koni bo go inni przypadkiem zobaczą i będzie kolejna strzelania a ten zdziwiony że tak może być, jakby sie tego wogóle nie spodziewał strzelanin uwalnia te konie.

W pierwszej chwili widzimy kobiete leżącą na ziemi i płaczącą, spoko ale w makijażu z lat 2022, wątpie żeby kobiety miały tak pomalowane oczy w 1883 , w kolejnej chwili widzimy tę kobiete uciekającą również w w tym samym makijażu ale z zabrudzoną brodą której to ubrudzonej brody jeszcze sekunde temu nie widzieliśmy. Nie widzieliśmy też żeby sie wywruciła..

Aranyos

słownika pewnie też nie widziałeś

ocenił(a) serial na 9
ajdahopl

zostaw trolla, koleś który Lokatorów ocenia na 10 nie jest dla mnie wiarygodnym zródłem ocen :)

Aranyos

Mnie ciekawi kiedy blondynie Indianie zrobią gangbanga i kolejarza. To może być najlepszy punkt tego serialu :)

ocenił(a) serial na 7
WojtasJ_

Będzie odwrotnie, takie czasy. MTV i takie tam klimaty.

PLayer_6

Weźmie dildo i zrobi solowego gangbanga Indianom??? To może być na prawdę dobra akcja :)

ocenił(a) serial na 2
Aranyos

scena pościugu była przezabawna, ścigali go strzelając ze ślepaków, mierząc na prawo i lewo i nawet w wóz ani razu nie trafili

czarru

Strzelają też w miasteczku na środku ulicy ale ludzie nie uciekają ani nie kładą się na ziemi - bo to zapewne ślepaki.... albo ludzie głusi ?

ocenił(a) serial na 2
Amfios

skończyłem na początku 3 odcinku, okazało się wszyscy Niemcy mówią świetnie po angielsku chociaż w 1 odcinku nikt nie mówił tym językiem

czarru

W 37:25 minucie drugiego odcinka usłyszałem jak ci "Niemcy" krzyczą -Bij go ,Bij go - wiec może to słowaccy Niemcy z Karpat + niemieccy osadnicy z Podkarpacia tzw. Głuchoniemce? A w ogóle po co jechali konno do Oregonu skoro była już kolej do Kalifornii ?

ocenił(a) serial na 1
Aranyos

ja zobaczyłem szeryfa dindu i podziękowałem...

davidns

Kto to jest "szeryf dindu"?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones