PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644133}

22.11.63

11.22.63
7,6 17 919
ocen
7,6 10 1 17919
6,8 4
oceny krytyków
22.11.63
powrót do forum serialu 22.11.63

najlepszy

ocenił(a) serial na 10

Nie wiem dlaczego, ale kocham te serial. Coś w nim jest takiego, że chcę się go oglądać. Nie mogę się doczekać finałowego odcinka.

ocenił(a) serial na 8
NYCZUS

Szkoda tylko, że Jake nie przenosi się kilka razy w czasie, a tylko raz na początku(w zasadzie dwa, ale i tak na samym początku). Poza tym serial w porządku.

ocenił(a) serial na 10
Vampire19

Nie przenosił się, bo wszystko co zrobiłby w przeszłości resetowałoby się po powrocie do teraźniejszości i ponownym wejściu do przeszłości. Mógł jednak spróbować zabić tego całego Oswald'a od razu bez żadnego dochodzenia po czym wróciłby do teraźniejszości i sprawdziłby czy coś się zmieniło, jeżeli nic by się nie zmieniło, mógłby ponownie wrócić do przeszłości i spróbować czegoś nowego. Mimo wszystko ten serial tak mnie wciągnął, że nie mogę się doczekać kolejnego odcinka.

ocenił(a) serial na 9
NYCZUS

w książce też to tak działa, a jednak parę razy się cofa z różnych względów i musiał wszystko ogarniać od początku ;) bardzo chętnie bym coś takiego zobaczył i miałem nadzieję, że się wydarzy ale chyba jednak od tego odejdą. W każdym razie również czekam na finał jest to moim zdaniem jeden z najlepszych ostatnio seriali, niesamowity klimat, gra aktorska, historia.

ocenił(a) serial na 8
NYCZUS

W książce się przenosił, dlatego mi tego brakuje.

ocenił(a) serial na 9
NYCZUS

może to przez Sadie ;)

ocenił(a) serial na 10
amp_litude

No to prawda, jest piękna. Ale nie tylko z jej powodu kocham ten serial. :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones