PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868635}
8,1 6 098
ocen
8,1 10 1 6098
7,3 3
oceny krytyków
25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy
powrót do forum serialu 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy

Nie spodziewałem się, że tak szumnie zapowiadany serial będzie... pociętym filmem na zaledwie 4 odcinki... Zawiodłem się na prawdę. W sumie to dopiero teraz udało mi się znaleźć odpowiedź ile odcinków będzie i po obejrzeniu zaledwie dwóch - mam obraz całości. Zazwyczaj jeśli ktoś robi serial obok filmu patrz - Pitbull czy późniejszy film Vegi - Botoks (abstrahując od jakości tego filmu/serialu, to w końcu Vega tylko) faktycznie dodawały nowe wątki, ciekawostki, fakty itd. tutaj? Tutaj nie ma absolutnie nic nowego, także jeśli ktoś obejrzał film, oglądanie serialu nie ma jakiegokolwiek sensu. Ja się pytam, po co to zostało zrobione? Chyba tylko, żeby napchać hajsu z reklam, bo żaden inny argument mi do głowy nie przychodzi. Nie ukrywam, że jeśli chodzi o produkcje player'a/TVN w ostatnim czasie to zaczyna to wszystko schodzić na psy bardzo mocno.

WooQash94

rozgryzłeś system

ocenił(a) serial na 7
WooQash94

Absolutnie ani sekundy nowej sceny nie ma ??

mordarg

Scena po scenie nie analizowałem, ale wydaje mi się, że nie ma.

WooQash94

Jest dodatkowa scena jak Tomek idzie do mamy odebrać zakupy w pracy jak sprząta i zanosi je do babci

pio8686

Aaaa, to fch.. :D xD

WooQash94

Masz rację, chodzi wyłącznie o to że przy emisji jako "serial" i podziale na 4 odcinki mogą wrzucić znacznie więcej reklam, bo nie zapominajmy że docelowo to będzie główny hit TVNu, a sprawa Tomka przyciągnie przed ekrany zapewne mnóstwo audiencji zainteresowanej jego sprawą. Podział filmu na serial zawsze ma na celu tylko zbijanie kabzy, bo daje znacznie więcej możliwości reklam.

WooQash94

Zaoszczędziłeś mi 2 h i mega rozczarowania

WooQash94

Rozumiem że nie muszę wykupować dostępu do filmu pełnometrażowego ponieważ to jest ten film tylko w 4 częściach?
PS. A czegoś się innego spodziewał. Ja właśnie zaczynam dopiero oglądać serial, jednak domyślam się że nic ponad „Twarz” Szumowskiej to nie będzie.

WooQash94

Dziwne, ale serial ma wyższe noty od filmu. Oglądałem jedynie film, ale ciekawe to jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones