PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750171}

3%

7,0 11 695
ocen
7,0 10 1 11695
3%
powrót do forum serialu 3%

żeby nie można było znaleźć w wyszukiwarkach gdzie dopuszczalne min. 3 znaki :D
Na filmwebie znalazłem dopiero po aktorach bo 3% nie wyszukuje

Ozzmo

Mam podobne wrażenie, tym bardziej, że to nie odosobniony przypadek (OA ?) coby utrudnić wyszukiwanie na torrentach (a jak wiemy wyników największych z nich juz nie podczytuje google)

ocenił(a) serial na 8
Jezus_

Przecież tytuł to "The OA" a nie "OA", więc tę teorię możesz sobie wsadzić między bajki.

ocenił(a) serial na 8
Jezus_

Poza tym zarówno Google jak i wyszukiwarki torrentów znajdują co trzeba, jak się wpisze samo "OA".

Jezus_

Wpisz 3 percent i wchodzi. Ta teoria się kupy nie trzyma, po prostu tytuł bardzo pasujący zresztą do treści serialu...

ocenił(a) serial na 8
Ozzmo

Żaden problem - wystarczy wpisać na torrentach "3 percent".

chudy88

Dzięki, Twój pomysł działa na torrentach. Szkoda że na Filmwebie o tym (jeszcze) nie pomyśleli :)

Ozzmo

Odbiłem się o to samo, wystarczy wpisać w Google "3% filmweb".

ocenił(a) serial na 9
BooBoss

Ja wpisałam 3% i znalazło od razu (w google)

Ozzmo

Mi się udało wejść przez google.

Ozzmo

eee, nie? W Google wchodzi normalnie, poza tym można wpisać np: 3% series, 3% netflix, 3% cast, 3% movie, 3% filmweb... to naprawdę nie jest trudne, wystarczy odrobinę pomyśleć.

I nie, nie wydaje mi się, żeby nadali tytuł specjalnie po to, żeby nie dało się wyszukiwać w necie, to by było bez sensu. Po prostu, taki tytuł.

mggabijp

Wiem że nie jest trudne geniuszu, w google można wyszukać bez problemu. Ale głównie chodziło o to że na filwebie już nie wchodzi "normalnie". A poza tym to pisałem to w żartobliwej formie, wystarczy trochę poczytać między wierszami ...i pomyśleć.

ocenił(a) serial na 5
Ozzmo

Mi normalnie działa wpisuje 3% potem w zakładke seriale i jest.

Ozzmo

Wystarczy uruchomić organ znajdujący sie na uchwycie czapki i dopisać... serial, series, netflix, etc.

Patryk_Romanczyk

to uruchom ten organ i przeczytaj ile już rozwiązań w tym wątku powstało. Po kiego grzyba musisz się tu produkować skoro temat już dawno wyczerpany. Dowartościowujesz się w ten sposób? Naprawdę ci to tak potrzebne, że koniecznie musisz dopisać swoją uszczypliwą "mądrość"?.
A może dopiszemy jeszcze kolejne rozwiązanie, które powstało,a którego w czasie gdy pisałem post rok temu jeszcze nie było? Otóż w wyszukiwarce filmwebu wpisz "3 percent" -.- Rany nie wiedziałem że ten post stanie się magnesem na trole. Żałuję że nie ma przycisku zamknij temat.

Ozzmo

wpisujesz w wyszukiwarkę filmweba 3% wybierasz z menu seriale i klikasz drugi wynik trzeba nie mieć mózgu żeby tego nie wiedzieć

edek11

sorry "mózgowcu" ale twój sposób jest g.no wart. Po wpisaniu 3% w wyszukiwarce i wybraniu zakładki seriale, u mnie nie pokazuje się ten serial ani pod drugą pozycją ani na pierwszej stronie, na drugiej stronie również a na następne strony już mi się nie chciało klikać. Może zamilcz jeśli nie wiesz o czym mówisz :). Poza tym jeśli masz mózg i potrafisz czytać to powyżej zaistniało mnóstwo sposobów na wyszukanie więc nie widzę powodu żebyś tutaj dorzucał swoje trolowe rzygowiny, no chyba że się tym karmisz to proszę bardzo napisz jakieś rzygi jeśli masz taki apetyt.

ocenił(a) serial na 5
Ozzmo

Całkiem zabawny żart, a wszyscy piszący się posrali jak po grochówce :D.

ocenił(a) serial na 7
Ozzmo

Widocznie nie jesteś jeszcze gotowy i coś źle szukasz, tak jak większośc 97% populacjj! :)

lilu80

poczytaj z kiedy był pierwszy post. Nie sadzisz ze mogło się coś zmienić? Wtedy kiedy to pisałem nie dało się wyszukać. Teraz już się to zmieniło i Filmweb naprawił bład.

ocenił(a) serial na 7
Ozzmo

OK wybaczam :)

Ozzmo

Wystarczyło wpisać ze spacją.

katarzynka

nie wtedy nie wystarczyło. Cofnij się do przeszlosci i sprawdź. :D

użytkownik usunięty
Ozzmo

Na przyszłość - jak nie wyszukuje ci konkretnie tego czego szukasz obok tytułu dopisz rok produkcji, zawsze to parę sekund szybciej niż szukać po samej nazwie albo przez gogle ;d

ocenił(a) serial na 6
Ozzmo

no ja się wycwaniłem bo wpisałem 3% po angielsku "3 percent" i znalazło ;p

Ozzmo

a od czego masz googla? :)

XIPE

temat juz dawno zakonczony..

Ozzmo

A kto przy zdrowych zmysłach używa wyszukiwarki filmwebu?
Połowy wpisanych tytułów nie znajduje, a wystarczy w googlach wpisać tytół + filmweb i zawsze bez problemu znajduje nie ważne 2 czy 5 znaków.
Dla zarządu ważniejsze jest wyświetlanie obrzydliwych nachalnych reklam w jak największej liczbie lokalizacji.
O tym że wyszukiwarka nie działa prawidłowo pewnie nawet nie mają pojęcia.
Myślą że jak nie ma konkurencji to można użytkowników olać ważniejsi są reklamodawcy, ale do czasu!

Ozzmo

Ja wpisuje normalnie 3% i mi wychodzi.

Radek_Traczyk

mi też

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones