30 srebrników (2020)
30 srebrników: Sezon 1 30 srebrników Sezon 1, Odcinek 1
Odcinek 30 srebrników (2020)

Telarañas

Cobwebs 1h 18m
6,8 328
ocen
6,8 10 1 328
30 srebrników
powrót do forum s1e1

Zarys fabuły jest OK, dość standardowy quasi-horror. Włączyłem, bo pomyliłem głównego aktora z kim innym, a tego co moje oczy ujrzały... no trudno to ująć w słowa. Myślę, że najgorszy odcinek klanu był technicznie zrobiony 10 razy lepiej. Obejrzałem tylko pierwszy odcinek i absurdów naliczyłem z 20. Bohaterowie nie mają sensu, wszystko dzieje się za szybko, sceny są niespójne, w ogóle nie wiadomo co się dzieje, bo pamięć scenarzystów sięga średnio 40 sekund, po których to, co było, już jest nieaktualne. I tak bohaterka jest cała poobijana, mimo że nie brała udziału w starciu, ksiądz który chwilę wcześniej widział poszatkowanego kulami trupa opętanej baby mówi, że do rana dożyje bo adrenalina, a potem, że nic jej jednak nie jest. W innej scenie jest cały mokry, sekundę później już suchy. Jak mu potwór demoluje kościół, stara baba nim rzuca o 20 metrów (on swoją drogą nią też :D), a wszędzie latają 50-kilowe ławki, to ten mówi, że wszystko git, nic takiego się nie stało. Taka opera mydlana na kokainie i grzybach. Od strony realizacyjnej to chyba najgorsze, co w życiu widziałem. To powiedziawszy, pora na drugi odcinek :D

ocenił(a) serial na 4
gebert

Obejrzałem kolejne dwa odcinki i jest już trochę normalniej, także podbijam ocenę do 2/10. Natomiast moim zdaniem ten film powinien być wykorzystywany jako argument przeciwko legalizacji narkotyków. Ewidentnie Hiszpania popełniła błąd.

ocenił(a) serial na 9
gebert

To jedna z najlepszych produkcji ostatnich lat. Ryje beret bardziej z każdym kolejnym odcinkiem.

ocenił(a) serial na 4
dawid_lk

Zdecydowanie się nie zgadzam, ale oddam Ci, że tylko pilotażowy odcinek jest aż tak beznadziejny. Generalnie rys fabularny jest bardzo ambitny, ale diabeł tkwi w szczegółach, gdzie nic się nie trzyma kupy. Na - niedorzeczna realizacja, aktorstwo, dialogi, na + to, że właściwie wszyscy są źli. Główny bohater to pantoflarz, główna bohaterka tchórz i dupodajka, większość miasteczka tchórze szukającego kozła ofiarnego... No generalnie jestem na 7 odcinku i ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu wyciągnęli to bardzo mocno, bo po pierwszych 15 minutach 1 odcinka byłem gotów dać 1/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones